از سوی رایزنی فرهنگی و نمایندگی بنیاد سعدی؛

چهارمین دوره آموزش مجازی زبان فارسی در ژاپن آغاز شد

۲۲ بهمن ۱۳۹۹ | ۱۱:۳۲ کد : ۳۵۶۰ زبان فارسی در جهان
تعداد بازدید:۱۲۲
چهارمین دوره آموزش مجازی زبان فارسی در ژاپن آغاز شد

رایزنی فرهنگی ایران و نمایندگی بنیاد سعدی در ژاپن، در ادامه برگزاری سلسله دوره‌های آموزشی زبان و ادبیات فارسی که در گذشته به صورت حضوری برگزار می‌گردید، به دلیل شیوع کرونا دوره‌های جدید خود را به صورت مجازی و برخط برگزار می‌کند.

به گزارش روابط عمومی بنیاد سعدی، ثبت نام چهارمین دوره مجازی و (۱۷ سلسله) کلاس های آموزشی از سوی نمایندگی بنیاد سعدی در ژاپن آغاز شد و به نظر می رسد با روند توسعه ای و برنامه ریزی انجام شده در فضای مجازی که با رشد مناسبی روبرو گردید، در این دوره نیز با استقبال مخاطبان مواجه گردد.

در دوره سوم آموزش مجازی زبان فارسی، علاوه بر توکیو، از سراسر ژاپن مخاطبانی از هوکایدو، اوساکا، کیوتو، هیروشیما، فوکوئوکا، کاگوشیما و … و همچنین استان های همجوار توکیو مانند کاناگاوا، چیبا، سایتاما، توچیگی، گونما، ایباراکی و… ثبت نام و در ۱۴ کلاس به صورت سطح بندی شده به همراه منابع درسی بنیاد سعدی برگزار گردید.

دوره‌های آموزشی نمایندگی بنیاد سعدی، علاوه بر دیگر دوره‌های آموزشی در دانشگاه‌ها و مراکز آموزشی است که در شهرهای مختلف برگزار می‌شود.

همچنین با توجه به استقبال به عمل آمده و درخواست‌های مطرح شده، دوره‌های آموزش زبان فارسی کودکان که پیش از این همراه با آموزش بزرگسالان برگزار می‌شد، از این پس با برنامه‌ریزی انجام شده به صورت جداگانه، مستمر و مستقل ویژه کودکان و نوجوانان فرزندان ایرانیان مقیم و دورگه های ایرانی- ژاپنی برگزار می‌شود که ثبت نام این دوره مستقل نیز برگزار خواهد شد.

لینک اطلاعات دوره بزرگسالان به زبان ژاپنی

b2n.ir/z90089

لینک اطلاعات دوره ویژه کودکان و نوجوانان به زبان ژاپنی

http://b2n.ir/e24597

کلید واژه ها: ژاپن دوره آموزش زبان فارسی ویژه کودکان و نوجوانان دوره آموزش زبان و ادبیات فارسی


نظر شما :