با همکاری رایزنی فرهنگی و نماینده بنیاد سعدی در ژاپن

آموزش مجازی زبان فارسی ویژه کودکان‌ونوجوانان در ژاپن راه اندازی می‌شود

۲۰ اردیبهشت ۱۴۰۰ | ۱۵:۰۸ کد : ۳۵۵۵ زبان فارسی در جهان
تعداد بازدید:۱۸۵
رایزنی فرهنگی و نماینده بنیاد سعدی در ژاپن در ادامه برگزاری سلسله دوره های آموزشی زبان و ادبیات فارسی، آموزش مجازی زبان فارسی...
آموزش مجازی زبان فارسی ویژه کودکان‌ونوجوانان در ژاپن راه اندازی می‌شود

رایزنی فرهنگی و نماینده بنیاد سعدی در ژاپن در ادامه برگزاری سلسله دوره های آموزشی زبان و ادبیات فارسی، آموزش مجازی زبان فارسی ویژه کودکان و نوجوانان را به دلیل شیوع کرونا به صورت مجازی و برخط برگزار می کنند.

به گزارش روابط عمومی بنیاد سعدی، علیرغم آموزش زبان فارسی به تعدادی از فرزندان و کودکان و نوجوانان هموطنان ایرانی و دو رگه ایرانی – ژاپنی، با توجه به استقبال به عمل آمده و درخواست های ارائه شده برای برگزاری دوره های مستقل، مستمر و جداگانه، رایزنی فرهنگی و نمایندگی بنیاد سعدی در ژاپن، به منظور ارائه خدمات بهتر و بیشتر، دوره های جداگانه آموزش زبان فارسی ویژه کودکان و نوجوانان و از جمله فرزندان هموطنان ایرانی و دو رگه های ایرانی – ژاپنی را طراحی و پس از ثبت نام آغاز خواهد کرد.

پیش از این آموزش زبان فارسی به تعدادی از کودکان و نوجوانان همزمان با دوره بزرگسالان از دو سال اخیر ارائه می گردید اما با توجه به نیاز موجود و در ادامه به صورت جداگانه و در زمان بندی های مستقل اجرا خواهد شد.

دوره های آموزش زبان فارسی رایزنی فرهنگی علاوه بر دیگر دانشگاه ها و مراکز آموزشی ژاپنی به صورت مستقل برگزار می شود که پیش از کرونا به صورت حضوری و در دوره شیوع کرونا، به صورت مجازی با استقبال جدی مخاطبان و علاقه مندان ژاپنی برگزار می شود و با افزایش ۳۵ درصدی به ۱۲۰ نفر از سراسر ژاپن رسیده است.‌‌‌‌‌‌‌

لینک اطلاعات برگزاری دوره و زمان بندی به زبان ژاپنی

‌‌‌‌‌پایان خبر

کلید واژه ها: آموزش زبان فارسی به غیر فارسی زبانان بنیادسعدی ژاپن دوره آموزش زبان فارسی ویژه کودکان و نوجوانان


نظر شما :