آموزش مجازی زبان فارسی از شمال تا جنوب ژاپن

۱۸ بهمن ۱۳۹۹ | ۰۸:۳۴ کد : ۳۳۷۴ بنیاد سعدی در رسانه های دیگر
تعداد بازدید:۸۳
‌ رایزنی فرهنگی ایران و نماینده بنیاد سعدی در ژاپن کلاس‌های زبان فارسی را با حضور بیش از ۱۲۵ فارسی آموز به صورت مجازی و برخط آغاز کرد.
آموزش مجازی زبان فارسی از شمال تا جنوب ژاپن

رایزنی فرهنگی ایران و نماینده بنیاد سعدی در ژاپن کلاس‌های زبان فارسی را با حضور بیش از ۱۲۵ فارسی آموز به صورت مجازی و برخط آغاز کرد.

به گزارش روابط عمومی بنیاد سعدی، سومین دوره مجازی و شانزدهمین دوره سلسله کلاس‌های آموزشی، با رشد ۳۵ درصدی شرکت‌کنندگان و با حضور ۱۲۵ فارسی‌آموز در ژاپن آغاز شد. در این دوره از شمالی‌ترین تا جنوبی‌ترین نقطه ژاپن علاقه‌مندان و فرهنگ‌دوستان ژاپنی حضور یافته‌اند.
در دوره سوم آموزش مجازی زبان فارسی، علاوه بر توکیو، مخاطبانی از هوکایدو، اوساکا، کیوتو، هیروشیما، فوکوئوکا، کاگوشیما و … همچنین استان‌های همجوار توکیو مانند کاناگاوا، چیبا، سایتاما، توچیگی، گونما، ایباراکی و… ثبت نام کرده‌اند که در ۱۴ کلاس به صورت سطح‌بندی‌شده به همراه منابع درسی بنیاد سعدی آموزش‌های لازم را دریافت خواهند کرد.
دوره‌های آموزشی رایزنی فرهنگی علاوه بر دیگر دانشگاه‌ها و مراکز آموزشی است که در شهرهای مختلف برگزار می‌شود. در این دوره نیز همچون گذشته، کلاس جداگانه ای برای چند تن از کودکان ایرانی - ژاپنی پیش بینی شده است.

پایان خبر

کلید واژه ها: آموزش زبان فارسی به غیر فارسی زبانان بنیاد سعدی ژاپن


نظر شما :