آغاز دوره جدید آموزش مجازی زبان فارسی در اسلام آباد

۲۰ مرداد ۱۳۹۹ | ۱۱:۲۲ کد : ۳۰۷۲ زبان فارسی در جهان
تعداد بازدید:۱۵۶
به همت رایزنی فرهنگی ایران و نماینده بنیاد سعدی در اسلام آباد و با مشارکت و همکاری ”آکادمی فارسی پاکستان“ دوره‌های جدید آموزش مجازی زبان و ادبیات فارسی آغاز شد.
آغاز دوره جدید آموزش مجازی زبان فارسی در اسلام آباد

‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌به همت رایزنی فرهنگی ایران و نماینده بنیاد سعدی در اسلام آباد و با مشارکت و همکاری ”آکادمی فارسی پاکستان“ دوره‌های جدید آموزش مجازی زبان و ادبیات فارسی آغاز شد.

به گزارش روابط عمومی بنیاد سعدی، این دوره آموزش مجازی زبان و ادبیات فارسی برای دوستداران و علاقه مندان به این زبان و همچنین برای اساتید و دانشجویان دانشگاه بانوان فیصل آباد (پنجاب) راه اندازی شده است. دوره‌های مذکور از تاریخ ۲۰ مرداد ماه ۱۳۹۹ آغاز و دکتر علی کمیل قزلباش استاد زبان فارسی آموزش فارسی این دوره‌ها را به عهده دارد. دوره اول با همکاری خانه فرهنگ ج. ا. ایران راولپندی در این نمایندگی برگزار شد.

گفتنی است، زمان دوره مجازی آموزش زبان فارسی یک ماهه و به مدت چهار روز در هفته از دوشنبه تا پنجشنبه ساعت ۴ بعد از ظهر می‌باشد. در این دوره‌ها مجموعاً از تعداد ۵۰ نفر فارسی آموز ثبت نام به عمل آمد. در کلاس اول ۲۶ نفر و در کلاس دوم ۲۴ نفر فراگیران از بین بانوان ثبت نام کرده‌اند که پس از پایان دوره‌های مذکور گواهینامه آموز شی به آنان اهدا خواهد شد.

در پایان، قاسم مرادی، سرپرست رایزنی فرهنگی جمهوری اسلامی ایران در اسلام آباد ضمن تقدیر از همکاری و مساعدت دکتر قزلباش، ابراز امیدواری کرد تا با تلاش‌های ایشان و برگزاری اینگونه دوره‌ها، آموزش زبان شیرین فارسی بیش از پیش در بین علاقه مندان گسترش یابد.

پایان خبر

 

 

کلید واژه ها: آموزش زبان فارسی به غیر فارسی زبانان بنیاد سعدی پاکستان


نظر شما :