به صورت مجازی؛

وبینار «تاثیر زبان، فرهنگ و هنر پارسی در دوره حاکمیت های سیک های پنجاب» برگزار می‌شود

۲۵ مرداد ۱۳۹۹ | ۱۵:۵۷ کد : ۳۰۶۳ زبان فارسی در جهان
تعداد بازدید:۳۰۱
به همت مدیر گروه زبان و ادبیات فارسی دانشگاه بانوان لاهور،وبینار بین المللی با عنوان «تاثیر زبان، فرهنگ و هنر پارسی در دوره حاکمیت های سیک های پنجاب» در روز سه شنبه ۱۸ اوت ۲۰۲۰، ۲۸ مرداد ساعت ۹ ...
وبینار «تاثیر زبان، فرهنگ و هنر پارسی در دوره حاکمیت های سیک های پنجاب» برگزار می‌شود

به همت مدیر گروه زبان و ادبیات فارسی دانشگاه بانوان لاهور، وبینار بین المللی با عنوان «تاثیر زبان، فرهنگ و هنر پارسی در دوره حاکمیت های سیک های پنجاب» در روز سه شنبه ۱۸ اوت ۲۰۲۰، ۲۸ مرداد ساعت ۹ صبح به وقت ایران برگزار می شود.

به گزارش روابط عمومی بنیاد سعدی، ایالت پنجاب در شبه قاره هند به دلیل جذب عمیق مولفه‌های فرهنگی و تمدنی ایران همچون زبان، دین، هنر اعم از معماری، موسیقی و… از قدمت و اهمیت بسیاری برخوردار است و در دوره سیک‌ها، این تاثیر شاخص تر بوده است که تاکنون مورد توجه جدی از طرف مجامع علمی قرار نگرفته است.

از این رو، به همت فلیحه زهرا کاظمی، مدیر گروه زبان و ادبیات فارسی دانشگاه بانوان لاهور پاکستان، وبینار بین المللی با نام «تاثیر زبان، فرهنگ و هنر پارسی در دوره حاکمیت های سیک های پنجاب» در روز سه شنبه ۱۸ اوت ۲۰۲۰، ۲۸ مرداد ساعت ۹ صبح به وقت ایران برگزار می شود که الهام حدادی، کارشناس بنیاد سعدی و استاد زبان و ادبیات فارسی در این نشست به عنوان سخنران میهمان حضور دارند. سخنرانان این نشست به سه زبان اردو، فارسی و انگلیسی سخنرانی خود را بیان می کنند.

پایان خبر

 

‌‌‌‌‌‌‌

کلید واژه ها: آموزش زبان فارسی به غیر فارسی زبانان بنیاد سعدی پاکستان


نظر شما :