با همکاری رایزنی فرهنگی ایران در ژاپن؛

گفتگوی زنده اینستاگرامی «سیمرغ پارسی» برگزار می‌شود

۲۳ تیر ۱۳۹۹ | ۰۹:۰۷ کد : ۳۰۲۲ زبان فارسی در جهان
تعداد بازدید:۴۹
در ادامه نشست‌های مجازی با موضوع مجموعه گفتارهایی در زبان و ادبیات فارسی، گفتگوی «سیمرغ پارسی» از سوی بنیاد سعدی و با همکاری رایزنی فرهنگی ایران در ژاپن با عنوان «مسائل و چشم‌انداز آموزش زبان فارسی در ژاپن» برگزار خواهد شد.
گفتگوی زنده اینستاگرامی «سیمرغ پارسی» برگزار می‌شود‌‌‌‌‌‌در ادامه نشست‌های مجازی با موضوع مجموعه گفتارهایی در زبان و ادبیات فارسی، گفتگوی «سیمرغ پارسی» از سوی بنیاد سعدی و با همکاری رایزنی فرهنگی ایران در ژاپن با عنوان «مسائل و چشم‌انداز آموزش زبان فارسی در ژاپن» برگزار خواهد شد.

به گزارش روابط عمومی بنیاد سعدی، میهمانان این برنامه بهنام جاهد زاده، استاد رسمی مطالعات ایرانشناسی دانشگاه اوساکای ژاپن و حسین دیوسالار، رایزن فرهنگی کشورمان در ژاپن و نماینده بنیاد سعدی خواهند بود که با مدیریت گفتگو توسط الهام حدادی، کارشناس معاونت امور بین‌الملل بنیاد سعدی به اجرا در خواهد آمد.

این برنامه روز چهارشنبه ۲۵ تیرماه ۹۹ (۱۵ جولای ۲۰۲۰) از ساعت ۱۵:۳۰ به وقت توکیو (۱۱ صبح به وقت تهران) در فضای اجتماعی اینستاگرام بنیاد سعدی به صورت زنده برگزار می شود و علاقه مندان می توانند با ورود به آدرس @saadifoundation در این گفتگو مشارکت و حضور یابند.

گفتنی است؛ از آثار تالیفی و پژوهشی بهنام جاهد زاده می توان به ترجمه دو مجموعه شعر معاصر ژاپن به فارسی، تالیف مشترک کتاب آموزش زبان فارسی برای ژاپنی زبانان و گردآوری مجموعه انشاءهای فارسی آموزان دانشگاه اوساکا با عنوان " من زبان فارسی را دوست دارم" اشاره کرد.

او دارای بالاترین مدرک توانایی زبان ژاپنی و مسلط به زبان انگلیسی و ترکی استانبولی و آشنا به زبان های عربی و فرانسه است.

پایان خبر

کلید واژه ها: آموزش زبان فارسی به غیر فارسی زبانان بنیاد سعدی ژاپن


نظر شما :