از سوی رایزنی فرهنگی کشورمان در ژاپن و با همکاری بنیاد سعدی؛

دومین مسابقه یادداشت نویسی اینترنتی با موضوع «ایران»برگزار می شود

۱۳ فروردین ۱۳۹۹ | ۰۰:۰۰ کد : ۲۹۰۴ زبان فارسی در جهان اخبار بنیاد سعدی
تعداد بازدید:۲۰۰
دومین مسابقه یادداشت نویسی اینترنتی با موضوع « ایران»از سوی رایزنی فرهنگی ایران در ژاپن و همکاری بنیاد سعدی ویژه مخاطبان و علاقه مندان ژاپنی و یا دو رگه های ایرانی و ژاپنی برگزار می شود.
دومین مسابقه یادداشت نویسی اینترنتی با موضوع «ایران»برگزار می شود


دومین مسابقه یادداشت نویسی اینترنتی با موضوع " ایران" از سوی رایزنی فرهنگی ایران در ژاپن و همکاری بنیاد سعدی ویژه مخاطبان و علاقه مندان ژاپنی و یا دو رگه های ایرانی و ژاپنی برگزار می شود.

به گزارش روابط عمومی بنیاد سعدی، در این دوره از مسابقات موضوعاتی همچون فرهنگ و تمدن ایرانی، مردم ایران، زبان فارسی، خاطره سفر به ایران و روابط فرهنگی و تاریخی ایران و ژاپن پیش بینی شده تا علاقه مندان با توجه به دیدگاه‌های خود در یکی از این موضوعات مطالب خود را به رشته تحریر درآورده و ارسال کنند.

گفتنی است، برندگان نهایی این مسابقه، از بین شرکت کنندگان، ژاپنی الاصل و یا دو رگه‌های ایرانی–ژاپنی بالای ۱۵ سال که متن‌های ارسالی از سوی‬ آنها بین ۲۰۰ تا ۴۰۰ کلمه به زبان فارسی و یا ژاپنی باشد، انتخاب می‌شوند.

معاون بین الملل بنیاد سعدی به عنوان داور ویژه این دوره از مسابقه همکاری خواهد کرد و جایزه ویژه و لوح تقدیر خود را به نفر برگزیده اعطاء خواهد کرد و به دیگر منتخبان نیز از سوی رایزنی فرهنگی جوائزی تعلق خواهد گرفت.

پایان خبر

 

کلید واژه ها: آموزش زبان فارسی به غیر فارسی زبانان بنیاد سعدی ژاپن


نظر شما :