در اسلام آباد؛

برگزاری دوره مقدماتی آموزش زبان فارسی پایان یافت

۰۶ فروردین ۱۳۹۹ | ۰۰:۰۰ کد : ۲۹۰۲ زبان فارسی در جهان
تعداد بازدید:۱۶۱
‌‌‌‌‌آزمون دوره آموزش مقدماتی زبان فارسی با حضور محمدرضاکاکا سرپرست رایزنی فرهنگی در مرکز تحقیقات فارسی ایران و پاکستان و نمایندگی بنیاد سعدی در اسلام آباد- پاکستان پایان یافت.
برگزاری دوره مقدماتی آموزش زبان فارسی پایان یافت


برگزاری دوره مقدماتی آموزش زبان فارسی پایان یافت

آزمون دوره آموزش مقدماتی زبان فارسی با حضور محمدرضاکاکا سرپرست رایزنی فرهنگی در مرکز تحقیقات فارسی ایران و پاکستان و نمایندگی بنیاد سعدی در اسلام آباد- پاکستان پایان یافت.

 

به گزارش روابط عمومی بنیاد سعدی، دانشجویان در آزمونی که به منظور بررسی توانایی آن‌ها در آموزش‌های ارایه شده شده برگزار شده بود، شرکت کردند. با توجه به اشتیاق زیاد دانشجویان دوره مقدماتی زبان فارسی که هم اکنون بعضی از آنها در حد محاوره توانایی برقراری ارتباط به زبان فارسی را پیدا کرده‌اند، با برنامه‌ریزی به عمل آمده دوره گفتاری زبان فارسی نیز طی هفته‌های آینده شروع بکار خواهد کرد.

برنامه‌ریزی و ثبت نام برای برگزاری دوره بعدی نیز آغاز شده که فراخوان آن در رسانه‌های اجتماعی نیز منتشر شده است. در این دوره مقدماتی آموزش زبان فارسی سید رمضان علی موسوی استاد زبان فارسی تدریس زبان فارسی را به عهده داشت. لازم به ذکر است نتایج آزمون و اهدای گواهینامه‌های دوره برگزار شده در ماه فروردین ۹۹ برگزار خواهد شد.

محمد رضا کاکا، سرپرست محترم رایزنی فرهنگی کشورمان و مرکز تحقیقات فارسی ایران و پاکستان در اسلام آباد از برگزاری آزمون زبان فارسی در این مرکز بازدید کردند.

در ابتدای بازدید جلسه‌ای میان سرپرست رایزنی فرهنگی و مرکز تحقیقات فارسی ایران و پاکستان و فارسی آموزان با هدف بررسی راهکارهای گسترش زبان فارسی برگزار شد که در این جلسه بر تداوم حضور فارسی آموزان در کلاس های آینده مرکز تاکید شد.

دوره های آموزش زبان فارسی در مرکز با استفاده از کتاب مینا که توسط بنیاد سعدی تهیه و منتشر شده برگزار می‌شود.

پایان خبر

‌‌‌‌‌‌

کلید واژه ها: آموزش زبان فارسی به غیر فارسی زبانان بنیاد سعدی پاکستان


نظر شما :