در ترکیه «فارسی صحبت کنیم»

۲۹ فروردین ۱۳۹۶ | ۰۹:۳۴ کد : ۹۷۷ رویدادهای پیش رو
تعداد بازدید:۳۴۶
دوره آموزش «فارسی صحبت کنیم» با هدف تقویت مکالمه فارسی آموزان و به همت وابستگی فرهنگی جمهوری اسلامی ایران و نماینده بنیاد سعدی در مرکز آموزش زبان فارسی استانبول برگزار می‌شود.
در ترکیه «فارسی صحبت کنیم»

دوره آموزش «فارسی صحبت کنیم» با هدف تقویت مکالمه فارسی آموزان و به همت وابستگی فرهنگی جمهوری اسلامی ایران  و نماینده بنیاد سعدی در مرکز آموزش زبان فارسی استانبول برگزار می‌شود.

به گزارش روابط عمومی بنیاد سعدی به نقل از سازمان فرهنگ و ارتباطات اسلامی، دوره آموزش «فارسی صحبت کنیم» به همت وابستگی فرهنگی جمهوری اسلامی ایران ویژه دانشجویان و علاقه‌مندان به زبان فارسی در مرکز آموزش زبان فارسی استانبول، برگزار می‌شود.

هدف از برگزاری دوره آموزشی «فارسی صحبت کنیم» این است تا همه دانشجویان و زبان‌آموزان در هر سطحی از زبان فارسی و در هر دوره‌ای که باشند، بتوانند توانایی فارسی صحبت کردن را پیدا کنند و مکالمه فارسی خود را تقویت کنند.

این دوره آموزشی شامل شش جلسه درسی دو ساعته است که به مدت شش هفته ادامه خواهد داشت و در هر جلسه، موضوع مشخصی از سوی اساتید زبان فارسی مرکز به زبان‌آموزان ارائه می‌شود تا زبان‌آموزان در جلسه بعدی آمادگی آن را داشته باشند تا بتوانند درباره آن موضوع در کلاس صحبت کرده و به بحث و گفت‌وگو بپردازند.

بنابر اعلام این خبر، ثبت نام در دوره آموزشی «فارسی صحبت کنید» به صورت آنلاین انجام خواهد شد و این دوره از 28 ماه آوریل در مرکز آموزش زبان فارسی استانبول آغاز می‌شود.

پایان خبر


نظر شما :