استاندار آستارخان روسیه از بنیاد سعدی قدردانی کرد

۲۶ دی ۱۳۹۵ | ۱۶:۲۹ کد : ۸۶۷ اخبار تصویری
تعداد بازدید:۲۸۳
استاندار آستاراخان روسیه در پیامی، از بنیاد سعدی به خاطر برگزاری دوره دانش‌افزایی ویژه دانش‌آموزان مدرسه زبان‌شناسی آستاراخان، قدردانی کرد.
استاندار آستارخان روسیه از بنیاد سعدی قدردانی کرد

به گزارش روابط عمومی بنیاد سعدی، «آلکساندر ژیلکین»، استاندار آستاراخان روسیه طی پیامی خطاب به دکتر حداد عادل، رییس بنیاد سعدی، ضمن قدردانی از پذیرایی گرم و سازماندهی سفر دانش‌آموزان فارسی‌آموز مدرسه زبان‌شناسی آستاراخان به ایران، گفت: این سفر برای آنها انگیزه‌ای قوی جهت یادگیری بیشتر زبان فارسی و همچنین تاریخ و فرهنگ ایران خواهد بود.

گفتنی است این گروه فارسی آموز، 19 تا 26 آبان سال جاری به منظور گذراندن دوره دانش افزایی زبان فارسی میهمان بنیاد سعدی بودند.

متن پیام استاندار آستاراخان به شرح زیر است:

 

به: رییس محترم بنیاد بین‌المللی سعدی(جمهوری اسلامی ایران)

جناب آقای غلامعلی حداد عادل

اجازه می‌خواهم که مراتب سپاسگزای خالصانه دولت استان آستاراخان و شخص خود را به خاطر پذیرایی گرم و سازماندهی عالی سفر دانش آموزان فارسی آموز مدرسه زبان شناسی آستاراخان به جمهوری اسلامی ایران در بازه زمانی 19 لغایت 26 آبان سال 1395 نسبت به بنیاد بین المللی سعدی و همچنین شخص جنابعالی ابراز نمایم.

دوره آموزشی ویژه‌ای که دانش‌آموزان دبیرستانی آستاراخان در یک هفته طی کردند و همچنین کار حرفه‌ای و بی نقص استادان بنیاد بین‌المللی سعدی، امکان افزایش فوق العاده سطح تسلط آنها به زبان فارسی برای این مدت بسیار کوتاه و همچنین تمرین زبان فارسی در وطن فارسی زبانان را فراهم نمود.

علاوه بر این پسران و دختران آستاراخان در جریان بازدید از آثار دیدنی تهران که توسط بنیاد بین المللی سعدی برای آنها سازماندهی شد فرصت پیدا کردند که با تاریخ و فرهنگ درخشان ایرانیان آشنا شوند.

دانش‌آموزان ما در کل مدت اقامت خود در جمهوری اسلامی ایران همواره مراقبت و توجه را از جانب شما حس کرده‌اند.

این سفر برای آنها انگیزه‌ای قوی جهت یادگیری بیشتر زبان فارسی و همچنین تاریخ و فرهنگ ایران خواهد بود.

اجازه دهید یک بار دیگر از همه سازمان دهندگان این سفر قدردانی کرده و امیدواری خود را برای ادامه روابط استان آستاراخان با بنیاد بین‌المللی سعدی در آینده ابراز نمایم.

 

                                               با نهایت احترام

                                               آلکساندر ژیلکین

 

 


نظر شما :