فراخوان «تولید نرم افزار واژه» تمدید شد

۰۸ اسفند ۱۳۹۴ | ۱۳:۱۳ کد : ۳۸۹ رویدادهای پیش رو
تعداد بازدید:۲۱۲
فراخوان تولید «نرم افزار آموزش واژه» تا روز دوشنبه هفدهم اسفندماه، تمدید شد.
فراخوان «تولید نرم افزار واژه» تمدید شد

فراخوان تولید «نرم افزار آموزش واژه» تا روز دوشنبه هفدهم اسفند، تمدید شد.

به گزارش روابط عمومی بنیاد سعدی، با توجه به اعلام فراخوان تولید «نرم افزار آموزش واژه در دانشگاه های کشور و نیز تقاضای علاقمندان، این فراخوان که تا امروز هشتم اسفندماه مهلت داشت تا یک هفته دیگر تمدید شد.

این فراخوان با هدف شناسایی شرکت های دارای صلاحیت فنی جهت تولید نرم افزاری ویژه آموزش واژه های زبان فارسی به صورت الکترونیک برای غیر ایرانیان و ایرانیان مقیم خارج، اعلام شده است.

بنیاد سعدی به عنوان متولی آموزش و گسترش زبان فارسی در جهان نه‌تنها غیرایرانیانِ علاقه‌مند به آموزش زبان فارسی را مخاطَب و موضوع فعالیت خود می‌شناسد بلکه به آموزش زبان فارسی به ایرانیان مقیم خارج به‌ویژه جوانان ایرانی که در خارج از کشور متولّد شده اند نیز توجّه دارد.

بنابراین از شرکت­ های دارای صلاحیت فنی و علاقمند به همکاری در تولید این نرم افزار، دعوت می ­شود سوابق کاری و طرح­ های پیشنهادی خود را با توجه به شرایط اعلام شده از سوی بنیاد سعدی مبنی بر خواسته ­های عملکردی و ویژگی های فنی این نرم‌افزار، به این بنیاد ارسال نمایند.

طبق اعلام تمدید این فراخوان، شرکت­ های دارای صلاحیت فنی تا روز شنبه، 15 اسفند ماه سال ­جاری مهلت دارند تا مدارک لازم جهت بررسی را به بنیاد سعدی به نشانی تهران، خیابان ولنجک، خیابان پانزدهم شرقی، بعد از خیابان ساسان، پلاک 17، ارسال کنند.

علاقمندان به همکاری در تهیه و تولید «نرم‌افزار آموزش واژه» می ­توانند جهت کسب اطلاعات بیشتر و جزئیات فراخوان، به پیوست زیر مراجعه فرمایند:

پیوست

 


نظر شما :