به مناسبت روز بزرگداشت حافظ؛

وبینار «تأثیر ادبیات ایران در جهان» در اسپانیا برگزار می‌شود

۲۰ مهر ۱۴۰۰ | ۱۵:۴۶ کد : ۳۷۱۶ زبان فارسی در جهان
تعداد بازدید:۱۶۸
رایزنی فرهنگی ایران و نماینده بنیاد سعدی در اسپانیا به مناسبت روز بزرگداشت حافظ، وبینار تخصصی با موضوع «تأثیر ادبیات ایران در جهان» طی روز چهارشنبه (۲۱ مهرماه) برگزار می‌کند.
وبینار «تأثیر ادبیات ایران در جهان» در اسپانیا برگزار می‌شود


رایزنی فرهنگی ایران و نماینده بنیاد سعدی در اسپانیا به مناسبت روز بزرگداشت حافظ، وبینار تخصصی با موضوع «تأثیر ادبیات ایران در جهان» طی روز چهارشنبه (۲۱ مهرماه) برگزار می‌کند.‌‌‌‌‌‌‌

به گزارش روابط عمومی بنیاد سعدی، این وبینار تخصصی با همکاری اداره کل همکاری‌های فرهنگی و امور ایرانیان خارج از کشور و با حضور اندیشمندان ایرانی و اسپانیایی از طریق بستر فضای مجازی (اسکایپ) برگزار خواهد شد.

حسن قشقاوی، سفیر و محمدمهدی احمدی، رایزن فرهنگی کشورمان در اسپانیا و علی اکبر ضیایی، مدیرکل همکاری‌های علمی و دانشگاهی سازمان فرهنگ و ارتباطات اسلامی به عنوان سخنرانان افتتاحیه در این وبینار حضور می‌یابند.

در ادامه، خاویر هرناندز دیاز و خواکین رودریگز بارگاس در خصوص تأثیر ادبیات ایران بر ادبیات اسپانیایی و تأثیر ادبیات ایران بر ادبیات عرب سخنرانی می‌کنند.

این وبینار طی روز چهارشنبه (۲۱ مهرماه) از ساعت ۱۳:۳۰ به وقت ایران به نشانی https://www.skyroom.online/ch/raahbargroup91/adabiat در دسترس علاقه‌مندان است.

‌‌‌‌پایان خبر

کلید واژه ها: آموزش زبان فارسی به غیر فارسی زبانان بنیاد سعدی اسپانیا


نظر شما :