اعلام اسامی برندگان داخلی و خارجی مسابقه مجازی «استاد سخن»

۲۹ شهریور ۱۴۰۰ | ۱۰:۲۸ کد : ۳۶۸۳ اخبار بنیاد سعدی
تعداد بازدید:۲۹۹
اسامی برندگان مسابقه مجازی «استاد سخن» به همت معاونت فرهنگی و اجتماعی شهرداری ناژوان اصفهان اعلام شد.
اعلام اسامی برندگان داخلی و خارجی مسابقه مجازی «استاد سخن»

اسامی برندگان مسابقه مجازی «استاد سخن» به همت معاونت فرهنگی و اجتماعی شهرداری ناژوان اصفهان اعلام شد. ‌‌‌‌‌

به گزارش روابط عمومی بنیاد سعدی، به منظور آشنایی بیشتر با مفاخر فرهنگی و ادبی ایران زمین، مسابقه مجازی استاد سخن در اردیبهشت و خردادماه سال جاری، فراخوان اعلام کرد و براساس داوری استاد حمیدرضا امیرافضلی، آثار ارسالی شرکت‌کنندگان داخل و خارج از ایران در دو بخش بررسی شدند.

شرکت‌کنندگان اشعار سعدی و پندهای گلستان را حداکثر در سه دقیقه به صورت فایل صوتی یا تصویری از ایران و جهان ارسال کردند.

براساس این فراخوان، بیش از ۳۰ نفر از داخل و خارج از کشور در این مسابقه شرکت کردند و شرکت کنندگان ایرانی حدود ۲۰ نفر بودند که بیش از ۳۰ ویدئو و صوت و فایل صوتی-تصویری ارسال کردند و از میان آن‌ها ۵ نفر چندین ویدئو و صوت برای این مسابقه فرستادند و باقی شرکت کنندگان تک ویدئو یا تک صوت ارسال کردند. برمبنای داوری صورت گرفته اسامی برندگان مسابقه مجازی «استاد سخن» به شرح زیر است:

برگزیدگان بخش "جایزه ویژه" استاد سخن:

نفر اول:
معصومه مرتضی‌محمود از پاکستان

نفر دوم:
فاتن الاشقر از سوریه

نفر سوم (جایره مشترک):
خانم عزت‌ماه از قرقیزستان

خانم دردانه از ازبکستان

برگزیدگان بخش "صدای نو" (سخنوران جدید)

نفر اول:
سید لطیف از بنگلادش (سوئد)

نفر دوم:
خانم ماهره از ازبکستان

نفر سوم (جایزه مشترک):
گل صنم از ازبکستان
سوادلی از سنگال

نتایج مسابقه در بخش ایران:
برگزیده اول:
شیوا پرورش

برگزیده دوم:
نفیسه کریمی

برگزیده سوم:
کامران رضایی

تقدیر ویژه:
عارف نیکنام

بر اساس آثار ارسالی، ۸ نفر از شرکت کنندگان از اصفهان و شهرهای آن نظیر وزوان، سمیرم و گلپایگان بودند و از تهران ۳ نفر، کرمانشاه ۲ نفر و بقیه نیز از شهرهای گلستان-گرگان، خراسان رضوی- مشهد، البرز-کرج و گیلان بودند.
در بخش خارج از کشور نیز ۱۲ نفر در این مسابقه شرکت کردند که از کشور ازبکستان ۴ نفر، بنگلادش و قرقیزستان هرکدام ۲ نفر و از هند، پاکستان، سنگال و سوریه نیز هرکدام یک نفر بودند.
این مسابقه با همت هاشمیان مدیر طرح ساماندهی ناژوان و محمدمهدی کاظمی، معاون سابق فرهنگی اجتماعی شهرداری ناژوان و همکاری روابط عمومی بنیاد سعدی انجام شد، اما به دلیل رعایت نکات بهداشتی جلسه اختتامیه برگزار نشد و جوایز برندگان شامل صنایع دستی هدیه شده توسط معاونت فرهنگی و اجتماعی شهرداری ناژوان اصفهان و کارت هدیه طاقچه بینهایت از طرف مجموعه طاقچه و بنیاد سعدی، ارسال خواهند شد.

پایان خبر / ‏

 

کلید واژه ها: بنیاد سعدی بنیادسعدی آموزش زبان فارسی به غیر فارسی زبانان آموزش زبان فارسی در جهان استاد سخن مسابقه مجازی مسابقه مجازی استاد سخن برندگان مسابقه مجازی


نظر شما :