مؤسسه فرهنگی اکو‌ با همکاری بنیاد سعدی برگزار می کند؛

دوره برخط آموزش زبان فارسی ویژه دیپلمات‌های خارجی مقیم ایران

۲۰ شهریور ۱۴۰۰ | ۱۱:۴۱ کد : ۳۶۶۹ اخبار بنیاد سعدی
تعداد بازدید:۳۶۹
مؤسسه فرهنگی اکو با همکاری بنیاد سعدی، در جهت آموزش زبان فارسی و از این رهگذر ، افزایش مراودات فرهنگی، اجتماعی و اقتصادی برای دیپلمات‌های خارجی مقیم ایران، دوره‌های آموزش برخط(آنلاین) زبان فارسی برگزار می‌کند.
دوره برخط آموزش زبان فارسی ویژه دیپلمات‌های خارجی مقیم ایران

مؤسسه فرهنگی اکو با همکاری بنیاد سعدی، در جهت آموزش زبان فارسی و از این رهگذر، افزایش مراودات فرهنگی، اجتماعی و اقتصادی برای دیپلمات‌های خارجی مقیم ایران، دوره‌های آموزش برخط (آنلاین) زبان فارسی برگزار می‌کند.

به گزارش روابط عمومی بنیاد سعدی، در پاسخ به تقاضاهای مکرر دییلمات‌ها و خارجی‌های مقیم ایران برای فراگیری زبان فارسی و همچنین گسترش زبان فارسی به عنوان یکی از مأموریت‌های اصلی بنیاد سعدی، دوره‌های برخط (آنلاین) آموزش زبان فارسی را برای متقاضیان با همکاری موسسه فرهنگی اکو برگزار می‌شود.

در بخشی از این فراخوان مشترک آمده: «در بنیاد سعدی می‌توانید برای دوره‌های فارسی ما به روشی بسیار آسان و راحت ثبت نام کنید. شما می‌توانید فارسی را به صورت تعاملی در کلاس‌های مجازی با معلمان مجرب ما بیاموزید تا برای مراودات خود به سهولت با تمام فارسی‌گویان جهان ارتباط برقرار کنید.»
با توجه به اینکه این دوره آموزشی ویژه دیپلمات‌های خارجی است؛ لذا ثبت‌نام تنها به صورت برخط با کلیک روی کلمه ثبت نام و یا از راه رجوع به وبگاه مؤسسه فرهنگی اکو به آدرس www.ecieco.org انجام می‌شود.

 

پایان خبر / ‏

 

کلید واژه ها: بنیاد سعدی آموزش زبان فارسی به غیر فارسی زبانان دیپلمات آموزش زبان فارسی موسسه فرهنگی اکو آموزش برخط خارجی دوره آموزش زبان فارسی


نظر شما :