پایان یازدهمین دوره آموزش زبان فارسی در مسکو

۰۸ خرداد ۱۴۰۰ | ۱۱:۴۴ کد : ۳۵۸۹ زبان فارسی در جهان
تعداد بازدید:۱۰۸
یازدهمین دوره آموزشی زبان فارسی در مرکز آموزش زبان فارسی رایزنی فرهنگی جمهوری اسلامی ایران در فدراسیون روسیه به پایان رسید.
پایان یازدهمین دوره آموزش زبان فارسی در مسکو

یازدهمین دوره آموزشی زبان فارسی در مرکز آموزش زبان فارسی رایزنی فرهنگی جمهوری اسلامی ایران در فدراسیون روسیه به پایان رسید.

به گزارش روابط عمومی بنیاد سعدی، در آغاز این مراسم، خانم ماریا گن، مدیر مرکز آموزش زبان فارسی و مدرس این دوره، گزارشی از برگزاری کلاس‌ها و شیوه تدریس خود و استقبال زبان آموزان ارائه کرد.

وی در ادامه سخنانش، فارسی‌آموزان را دعوت کرد که در کارگاه گفت و شنود زبان فارسی شرکت کنند تا بتوانند از ارزش‌های ادبی و فرهنگی این زبان ارزشمند، بیشتر بهره ببرند. همچنین در خصوص برقراری کلاس‌های خوشنویسی ایرانی در فصل تابستان نکاتی بیان شد.

قهرمان سلیمانی، رایزن فرهنگی ایران و نماینده بنیاد سعدی در فدراسیون روسیه در سخنرانی خود، ضمن گفت‌وگو با فارسی‌آموزان، تجربه زبان آموزان را در این دوره بسیار مثبت ارزیابی کرد و گفت: تجربه زبان آموزان نشان دهنده پیشرفت خوب زبان آموزشی و آشنایی مطلوب زبان آموزان با فرهنگ و سنن ایرانی است.

نماینده بنیاد سعدی اظهار امیدواری کرد که این جمع در آینده بتوانند در دوره‌های دانش افزایی زبان فارسی شرکت کنند و از نزدیک با ایران و فرهنگ ایرانی آشنا شوند و از تجربه خود برای تعمیق دانش زبانی استفاده کنند.

در پایان این مراسم، گواهی‌نامه پایان دوره زبان آموزی به همراه هدایایی به زبان آموزان اعطا شد و آنان در گفت و شنودی صمیمی از این دوره، اظهار رضایت کردند.

با توجه به ابراز علاقه این گروه به ادامه آموزش زبان فارسی و تقویت وجه گفتاری زبان، در این جلسه معلم گفت و شنود نیمسال بعد مرکز نیز حضور یافت و طرفین با یکدیگر آشنا شدند.

دوره‌های آموزشی زبان فارسی و آموزش خط تحریری و خوش نویسی هر ساله در دو نوبت در مرکز آموزش زبان فارسی رایزنی برگزار می‌شود و مورد استقبال علاقه‌مندان قرار می‌گیرد.

گفتنی است؛ دوره جدید آموزش زبان فارسی از سپتامبر سال جاری در سه سطح آموزشی مقدمانی، میانی و پیشرفته آغاز خواهد شد.

‌‌‌‌

 

پایان خبر / ‏

کلید واژه ها: روسیه مسکو آموزش زبان فارسی


نظر شما :