به همت روابط عمومی بنیاد سعدی منتشر شد؛

چهارمین «ماهنامه خبری آموزش زبان فارسی به غیر فارسی زبانان»

۲۶ اسفند ۱۳۹۹ | ۰۷:۴۱ کد : ۳۴۶۵ اخبار بنیاد سعدی ماهنامه خبری بنیاد سعدی
تعداد بازدید:۲۵۹
چهارمین ماهنامه خبری آموزش زبان فارسی به غیر فارسی زبانان با چهار عنوان اصلی «اخبار بنیاد سعدی»، «زبان فارسی در جهان»، «بنیاد سعدی در رسانه‌ها»، و «معرفی کتاب» دی ماه ۹۹ منتشر شد.
چهارمین «ماهنامه خبری آموزش زبان فارسی به غیر فارسی زبانان»

چهارمین ماهنامه خبری آموزش زبان فارسی به غیر فارسی زبانان با چهار عنوان اصلی «اخبار بنیاد سعدی»، «زبان فارسی در جهان»، «بنیاد سعدی در رسانه‌ها» و «معرفی کتاب» دی ماه ۹۹ منتشر شد.

به گزارش روابط عمومی بنیاد سعدی، این شماره از ماهنامه با تبریک حدادعادل به مناسبت میلاد مسیح (ع) و سال نو میلادی آغاز شده است. سپس در بخش اخبار بنیاد سعدی به عناوینی همچون: «گپ و گفتی با فارسی‌گویان جهان به مناسب آغاز سال نو میلادی»، «رونمایی از دو نرم افزار خودآموز زبان فارسی»، «یک آهنگ ایرانی من را به زبان فارسی علاقه‌مند کرد»، «آرزوی دانشجوی چینی برای معلمی زبان فارسی»، «برگزاری دوره مترجمی زبان فارسی ویژه کشور ازبکستان»، «برگزاری یلدای ایرانی با حضور فارسی گویان خارجی در سراسر جهان» و «رونمایی از بانک اطلاعاتی زبان و ادبیات فارسی در آینده نزدیک» اشاره شده است.

«آغاز دوره آموزش مجازی زبان و ادبیات فارسی در حیدرآباد هند»، «سومین گردهمایی سراسری اساتید زبان و ادبیات فارسی در پاکستان»، «انتشار شماره جدید فصلنامه «پیغام آشنا»، «آغاز پنجاهمین دوره آموزش زبان فارسی در ایتالیا»، «نشست مجازی «اهمیت زبان و ادبیات فارسی»»، «مترجم و ایران شناس ایتالیایی درگذشت»، «آموزش زبان و ادبیات فارسی ویژه کشور اندونزی در فضای مجازی»، «آغاز کلاس‌های آموزش زبان فارسی در دانشگاه‌های اسلامی سونان و الرانیری شهر آچه»، «معرفی فرهنگ و هنر ایران در لاذقیه»، «نشست مجازی با مدرسان زبان فارسی مرکز آموزش زبان فارسی استانبول»، «دهمین دوره کلاس‌‌های آموزش زبان فارسی در روسیه پایان یافت»، «نشست مجازی با مدرسان زبان فارسی مرکز آموزش زبان فارسی استانبول»، «دوره جدید آموزش زبان فارسی در فصل زمستان»، «وبینار تخصصی زبان فارسی در کشورهای حوزه آفریقا» از از جمله تیترهایی است که در بخش زبان فارسی در جهان آمده است.

عناوین بنیاد سعدی در رسانه‌ها نیز عبارتند از: «قدرت شگفت‌انگیز زبان فارسی در تصویرسازی از مفاهیم استعاری»، «تمدید زمان ثبت‌نام در دوره «غیرهمزمان روش تدریس زبان فارسی به غیرفارسی‌زبانان»، «انتشار نخستین کتاب آموزش «زبان فارسی و فرهنگ ایرانی» در دانشگاه سالامانکای اسپانیا» کتاب های زبان فارسی در چین قدیمی است.

معرفی کتاب «گام اول که در یادگیری زبان فارس بسیار مهم و ضروری است بخش پایان این شماره از ماهنامه است.

گفتنی است، این ماهنامه با سردبیری، سمیرا یافتیان مدیر روابط عمومی بنیاد سعدی، طراحی صدیقه بابوی، اخبار طناز صیدی و تنظیم و گردآوری اخبار ماهنامه نسرین بختیاری منتشر شده است و نسخه الکترونیکی آن از اینجا قابل دانلود است.

 

 

 

کلید واژه ها: آموزش زبان فارسی به غیر فارسی زبانان ماهنامه بنیادسعدی ماهنامه خبری بنیاد سعدی ماهنامه معرفی کتاب زبان فارسی در جهان بنیاد سعدی در رسانه ها


نظر شما :