یکشنبه ۲۴ اسفند ماه برگزار می‌شود؛

رونمایی از نرم افزار چند رسانه ای و تعاملی «گام اول»

تعداد بازدید:۳۱۳
نرم افزار محتوای چند رسانه ای و تعاملی گام اول، که برای اولین بار متخصصان آزفا (آموزش زبان فارسی به غیر فارسی زبانان) با همکاری تکنولوژیست‌های آموزشی آن را برای آموزش زبان فارسی در سطح نوآموز طراحی کرده اند، با حضور رئیس و معاونان بنیادسعدی رونمایی می‌شود.
رونمایی از نرم افزار چند رسانه ای و تعاملی «گام اول»


نرم افزار محتوای چند رسانه‌ای و تعاملی گام اول، که برای اولین بار متخصصان آزفا (آموزش زبان فارسی به غیر فارسی زبانان) با همکاری تکنولوژیست‌های آموزشی آن را برای آموزش زبان فارسی در سطح نوآموز طراحی کرده‌اند، با حضور رئیس و معاونان بنیادسعدی رونمایی می‌شود.

به گزارش روابط عمومی بنیادسعدی، یکی از بهترین روش‌ها جهت افزایش بازده آموزش زبان دوم، استفاده از محتوای چندرسانه‌ای (Multimedia)مانند فیلم، عکس، صوت و متن در رابطه با موضوع آموزشی موردنظر است. در همین راستا، نرم افزار چندرسانه‌ای و تعاملی «گام اول» با حمایت بنیاد سعدی تولید شده است.
بنابر اعلام این خبر، نرم افزار چند رسانه‌ای و تعاملی «گام اول» که بر اساس اصول چند رسانه‌ای مایر تولید شده به صورت تعاملی و بازخورد محور است و در تمام مراحل آموزش از نقشه مسیر یادگیری استفاده می‌کند. این نرم افزار بر اساس کتاب گام اول که اولین کتاب جهت یادگیری زبان فارسی در سطح نوآموز است طراحی شده وآموزش در این نرم افزار به صورت خودآموز و متناسب با سرعت یادگیرنده است.
نرم افزار گام اول در دو حالت برخط( online ) نابرخط( offline) طراحی و تولید شده است که نسخه نا برخط آن در قالب یک CD فردا یکشنبه ۲۴ اسفند ماه ساعت ۱۲:۳۰ و نسخه برخط آن نیز تابستان سال ۱۴۰۰ رونمایی خواهد شد.

پایان خبر

کلید واژه ها: آموزش زبان فارسی به غیر فارسی زبانان رونمایی از نرم افزار تعاملی و چند رسانه ای گام اول بنیادسعدی


نظر شما :