بنیاد سعدی با همکاری صندوق نوآوری و شکوفایی ریاست جمهوری و سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات ایران منتشر می‌کند؛

فراخوان رفع نیازهای فناورانه تولید محتوای الکترونیکی آموزش زبان و ادب فارسی

۱۲ بهمن ۱۳۹۹ | ۰۹:۳۸ کد : ۳۳۶۵ زبان فارسی در جهان اخبار بنیاد سعدی
تعداد بازدید:۸۸۸
بنیاد سعدی با همکاری صندوق نوآوری و شکوفایی ریاست جمهوری و سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات ایران در نظر دارد برای رفع نیازهای فناورانه خود در حوزه...
فراخوان رفع نیازهای فناورانه تولید محتوای الکترونیکی آموزش زبان و ادب فارسی


بنیاد سعدی با همکاری صندوق نوآوری و شکوفایی ریاست جمهوری و سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات ایران در نظر دارد برای رفع نیازهای فناورانه خود در حوزه «تولید محتوای الکترونیک آموزش زبان و ادب فارسی» از شرکت‌های دانش‌بنیان، فناوران و کمک نوآورها (استارت‌آپ) فعال در حوزه تولید محتوای الکترونیک دارای محصول مرتبط و یا راه‌کار رفع نیاز فناورانه، کمک بگیرد.

به گزارش روابط عمومی بنیادسعدی، در راستای توسعه فعالیت های بنیاد سعدی در امر آموزش و گسترش زبان فارسی در جهان، با همکاری وزارت فناوری و ارتباطات، سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات ایران و صندوق نوآوری و شکوفایی ریاست جمهوری، این فراخوان اعلام شده است.
بر همین اساس، شرکت های دانش بنیان و استارت آپ های فعال فناوران می‌توانند پس از مطالعه نیازها، برای انجام مذاکرات تجاری، درخواست خود را حداکثر تا تاریخ ۱۸ بهمن ماه ۱۳۹۹ با شماره تلفن‌های ۰۲۱۸۸۳۹۸۵۶۳ - ۰۲۱۸۸۳۹۸۵۴۳ و یا ارسال پیام به شماره واتس‌آپ ۰۹۲۱۹۵۷۲۶۲۷ به کارگزار تبادل فناوری (کارگزاری شرکت بومرنگ) اعلام کنند.
از جمله نرم افزاهای مورد نیاز در این حوزه عبارتند از «نرم افزار جامع مدیریت آموزش مجازی»، «توسعه نرم افزار آموزش زبان فارسی»، «طراحی بستر برگزاری مجموعه آزمون‌های مرتبط با زبان فارسی»، «تولید نرم افزار چند رسانه‌ای تعاملی خود آموز»، «غنی سازی کتاب‌های بنیاد سعدی»، «طراحی فونت استاندارد برای آموزش زبان فارسی» است.

نرم افزار جامع مدیریت آموزش مجازی دانلود

طراحی بستر برگزاری مجموعه آزمون‌های مرتبط با زبان فارسی‌‌‌‌‌ دانلود

توسعه نرم افزار آموزش زبان فارسی‌‌‌‌‌ دانلود

تولید نرم افزار چند رسانه‌ای تعاملی خود آموز دانلود

غنی سازی کتاب‌های بنیاد سعدی دانلود

طراحی فونت استاندارد برای آموزش زبان فارسی دانلود

پایان خبر

کلید واژه ها: آموزش زبان فارسی به غیر فارسی زبانان بنیاد سعدی فراخوان نرم افزار جامع مدیریت آموزش مجازی نیازهای فناورانه در حوزه محتوای الکترونیک


نظر شما :