به زبان اردو در پیشاور به چاپ رسید؛

کتاب «جستجودرتصوف ایران» اثر عبدالحسین زرین کوب

۲۴ اسفند ۱۳۹۸ | ۰۰:۰۰ کد : ۲۸۹۲ زبان فارسی در جهان
تعداد بازدید:۸۳
به همت خانه فرهنگ کشورمان در پیشاور، کتاب «جستجودرتصوف ایران» تألیف دکترعبدالحسین زرین کوب از زبان فارسی به اردو ترجمه وبه زیور طبع آراسته شد.
کتاب «جستجودرتصوف ایران» اثر عبدالحسین زرین کوب

‌‌‌‌‌‌کتاب " جستجودرتصوف ایران" اثر عبدالحسین زرین کوب

‌‌‌به همت خانه فرهنگ کشورمان در پیشاور، کتاب " جستجودرتصوف ایران" تألیف دکترعبدالحسین زرین کوب از زبان فارسی به اردو ترجمه وبه زیور طبع آراسته شد.

به گزارش روابط عمومی بنیاد سعدی، کتاب " جستجو درتصوف ایران" در شمارگان چهارصد نسخه در قطع وزیری در پانزده فصل در صفحه ۴۹۳ در پیشاورپاکستان منتشر شد.

این اثر برجسته به همت خانه فرهنگ کشورمان و نمایندگی بنیاد سعدی در پیشاور وحمایت مرکز ساماندهی ترجمه و نشر معارف اسلامی و علوم انسانی در قالب طرح تاپ منتشر شده است.

گفتنی است، این اثر ارزشمند پس از رونمایی درتمامی مراکزآکادمیک، دانشگاه‌ها، کتابخانه ها و دیگرمراکز ذی ربط توزیع شده و فایل پی دی اف آن برروی سایت پرتال نمایندگی فرهنگی ایران در پیشاور پاکستان جهت بهره مندی علاقمندان اردو زبان قرار خواهد گرفت.

کتاب حاضر، خط سیری را که جستجو در تصوف ایران در پیش داشت از سر می‌گیرد و به نقد صوفی و نهضت‌های صوفیه و تصوف و فلسفه و… می‌پردازد. در این کتاب هدف جستجو، رد و قبول نیست بلکه مقصود بررسی ویژگی‌هایی است که پدیده تصوف را از سایر پدیده‌های فکری و شناختی مشابه متمایز می‌کند.

پایان خبر

کلید واژه ها: آمورزش زبان فارسی به غیر فارسی زبانان بنیادسعدی پیشاور


نظر شما :