فراخوان بنیاد سعدی برای شرکت در آزمون مهارت زبان فارسی «آمفا» _ عمومی

۲۳ بهمن ۱۳۹۸ | ۱۳:۰۲ کد : ۲۸۵۰ زبان فارسی در جهان اخبار بنیاد سعدی
تعداد بازدید:۶۸۴
بنیاد سعدی دومین آزمون مهارت زبان فارسی «آمفا» را ۱۵ اسفندماه برای علاقمندان به کسب مدرک بین المللی مهارت زبان فارسی، در تهران برگزار می‌کند.
فراخوان بنیاد سعدی برای شرکت در آزمون مهارت زبان فارسی «آمفا» _ عمومی

بنیاد سعدی دومین آزمون مهارت زبان فارسی «آمفا» _ عمومی را ۱۵ اسفندماه برای علاقمندان به کسب مدرک بین المللی مهارت زبان فارسی، در تهران برگزار می‌کند.

به گزارش روابط عمومی بنیاد سعدی، آزمون مهارت زبان فارسی (آمفا) عمومی ۱۵ اسفند سال جاری (مطابق با پنچم مارس ۲۰۲۰) در ایران برای تمامی فارسی آموزان و غیر ایرانی‌های مقیم ایران، اعم از دانشجویان غیر ایرانی و همچنین ایرانیانی که برای مقاصد شغلی و درسی در خارج از کشور نیازمند این مدرک بین المللی هستند، توسط بنیاد سعدی برگزار می‌شود.

این آزمون، که با عنوان اختصاری بین المللی AMFA است، یک آزمون مهارت زبانی است که بدون توجه به سابقه آموزشی فرد آزمون دهنده، میزان توانایی او در چهار مهارت اصلی زبان فارسی همچون شنیدن، خواندن ، صحبت کردن و نوشتن مورد ارزیابی قرار می‌گیرد و در نهایت نمره نهایی و کارنامه بین المللی صادر خواهد شد.

علاقمندان به شرکت در این آزمون تا ۱۰ اسفند سال جاری فرصت دارند از طریق وبگاه www.amfa.ir ثبت نام کنند.

نخستین آزمون بین‌المللی مهارت زبان فارسی «آمفا» توسط بنیاد سعدی در تاریخ دوم آذرماه ۱۳۹۸ به صورت همزمان در دو کشور روسیه و عراق برگزار شد و این دومین آزمون در سالجاری است.

پایان خبر

 

کلید واژه ها: آمفا آزمون مهارت فارسی آزمون زبان فارسی


نظر شما :