حضور بنیاد سعدی در «سیزدهمین نمایشگاه بین‌المللی گردشگری و صنایع دستی تهران»

تعداد بازدید:۳۹۳
بنیاد سعدی امسال نیز برای سومین سال در نمایشگاه بین المللی گردشگری تهران، بخش بین الملل حضور دارد وعلاوه بر معرفی فعالیت‌های آموزشی در خارج از کشور و آموزش فارسی به غیر فارسی زبانان در فضای مجازی، کتاب های آموزش فارسی را عرضه و به فروش می‌رساند.
حضور بنیاد سعدی در «سیزدهمین نمایشگاه بین‌المللی گردشگری و صنایع دستی تهران»

بنیاد سعدی امسال نیز برای سومین سال در نمایشگاه بین‌ا لمللی گردشگری تهران، در بخش بین‌ا لملل حضور دارد و علاوه بر معرفی فعالیت‌های آموزش در خارج از کشور و آموزش به غیر فارسی زبانان در فضای مجازی، کتاب ه ای آموزش فارسی را عرضه و به فروش می‌رساند.

به گزارش روابط عمومی بنیاد سعدی، با هدف آشنایی بازدیدکنندگان داخلی و خارجی با فعالیت‌های بنیاد سعدی در حوزه گسترش و آموزش زبان فارسی در جهان، بنیاد سعدی در سیزدهمین نمایشگاه بین‌ المللی گردشگری و صنایع دستی تهران حضور خواهد داشت.

بنیاد سعدی، در دوره های دانش افزایی زبان فارسی برای غیر فارسی زبانان، که در داخل ایران برگزار می کند، ضمن تقویت مهارت های زبانی فارسی آموزان همچون، صحبت کردن، خواندن، نوشتن، برنامه های فوق برنامه در حوزه معرفی امکان تاریخی، تفریحی و جاذبه های گردشگری دارد تا فارسی آموزان در کنار تقویت مهارت زبان فارسی، با ایران واقعی آشنا شوند و پس از بازگشت به کشورشان، سفیران فرهنگی ما باشند.

همچنین در سالهای گذشته، تعدادی از فارسی آموزان در کشور خودشان به واسطه یادگیری زبان فارسی، در حوزه گردشگری و راهنمای گردشگران ایرانی ها شده اند که برخی از آنها در نمایشگاه های گردشگری سنوات گذشته برای معرفی کشورخودشان حضور داشتند.

کتاب «ایران شناسی» نیز از جمله کتاب های تالیفی بنیاد سعدی با همکاری بنیاد ایران شناسی است که برای فارسی آموزان سطح میانی و فوق میانی تهیه شده است تا آموزش زبان فارسی همراه با شناخت موقعیت جغرافیایی ایران، اقلیم ها، اقوام، سنت ها، مذهب، تاریخی کهن و جدید ایران انجام شود.

به همین منظور نیز، بهمن ماه جاری، بنیاد سعدی و وزارت میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی، با هدف استفاده از ظرفیت ها و امکانات و تحقق اهداف مشترک علمی، فرهنگی، اقتصادی و آموزشی، تفاهم نامه همکاری به امضاء رساندند.

منتظر حضور گرم دوستداران آموزش زبان و ادبیات فارسی به غیر فارسی زبانان، از تاریخ ۲۳ تا ۲۶ بهمن ماه از ساعت ۹ الی ۱۷ در محل نمایشگاه‌های بین‌المللی تهران، در سالن ۳۸، غرفه ۱۵ بخش بین الملل، (غرفه بنیاد سعدی) هستیم.

پایان خبر

 

 

کلید واژه ها: آموزش زبان فارسی به غیر فارسی زبانان بنیاد سعدی سیزدهمین نمایشگاه بین‌المللی گردشگری تهران


نظر شما :