جشن پایان سال تحصیلی ۲۰۱۹ در مدرسه بین‌المللی کشورمان در داکا

۰۹ آذر ۱۳۹۸ | ۰۸:۰۷ کد : ۲۷۰۳ زبان فارسی در جهان
تعداد بازدید:۱۵۷
در مدرسه بین‌المللی جمهوری اسلامی ایران در بنگلادش، مراسم جشن پایان سال تحصیلی ۲۰۱۹ با حضور معلمین، دانش‌آموزان و اولیای آنان برگزار شد.
جشن پایان سال تحصیلی ۲۰۱۹ در مدرسه بین‌المللی کشورمان در داکا

 

در مدرسه بین‌المللی جمهوری اسلامی ایران در بنگلادش، مراسم جشن پایان سال تحصیلی 2019 با حضور معلمین، دانش‌آموزان و اولیای آنان برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی بنیاد سعدی به نقل از سازمان فرهنگ و ارتباطات اسلامی ،در این مراسم سید حسن صحت رایزن فرهنگی جمهوری اسلامی ایران و نماینده بنیاد سعدی در بنگلادش و مدیر مدرسه ایرانی در سخنانی با تبریک گفتن به دانش آموزان برای ارتقای علمی و فرهنگی به ذکر روایاتی از پیامبر گرامی اسلام و آیاتی از قرآن کریم در تکریم علم و عالم و تلاش برای علم آموزی پرداخت و خاطر نشان کرد : افرادی که به علم و دانش خود را مجهز می سازند باعث خشنودی  ونزدیکی به خدا و رسول گرامی ایشان می ‌شوند و یقیناً افراد عالم و علم آموخته نزد خداوند متعال گرامی تر از افرادی هستند که در پی علم و دانش نیستند .

همچنین رایزن فرهنگی کشورمان , به دانش آموزان و کادر آموزشی مدرسه مژده داد که به زودی استاد زبان فارسی با حضور در مدرسه ایرانی به آموزش زبان فارسی برای دانش آموزان و معلمین مدرسه خواهد پرداخت .

پایان خبر

کلید واژه ها: آموزش زبان فارسی به غیر فارسی زبانان بنیاد سعدی بنگلادش


نظر شما :