آغاز دوره جدید آموزش زبان فارسی در خانه فرهنگ جمهوری اسلامی ایران در راولپندی

۲۴ مهر ۱۳۹۸ | ۰۹:۰۸ کد : ۲۶۰۲ زبان فارسی در جهان
تعداد بازدید:۳۵۶
همزمان با بزرگداشت حافظ دوره جدید آموزش زبان و ادبیات فارسی در دوسطح مقدماتی ۱ و ۲ به همت خانه فرهنگ جمهوری اسلامی ایران در راولپندی آغاز به مدت سه ماه ادامه خواهد داشت.
آغاز دوره جدید آموزش زبان فارسی در خانه فرهنگ جمهوری اسلامی ایران در راولپندی

همزمان با بزرگداشت روز حافظ دوره جدید آموزش زبان و ادبیات فارسی در دوسطح مقدماتی 1 و 2 به همت خانه فرهنگ جمهوری اسلامی ایران راولپندی آغاز  به مدت سه ماه ادامه خواهد داشت.

به گزارش روابط عمومی بنیاد سعدی، تدریس این دوره آموزش زبان فارسی توسط دکترمظفر علی کشمیری و دکتر شکیله رفیق در روز های دوشنبه،سه شنبه و چهارشنبه  در محل خانه فرهنگ کشورمان در راولپندی برگزار خواهد شد.

دکتر مظفر علی کشمیری در این مراسم روش تدریس زبان فارسی برای فارسی آموزان را بیان کرد و گفت: شما می توانید با یاد گرفتن زبان فارسی با میراث نیاکان خود آشنا شوید. زبان فارسی زبان اقبال لاهوری نیز است که هزاران شعر به فارسی سروده است.

در ادامه، فارسی‌آموزان با اشتراکات فرهنگی و تاریخی دو کشور که توسط خانم دکتر شکیله رفیق بیان شد نیز آشنا شدند وبه اهمیت یادگیری زبان فارسی واقف شدند.

گفتنی است؛ در دوره جدید آموزش زبان فارسی علاقه‌مندان در سنین مختلف برای فراگیری زبان فارسی پذیرفته شده و برخی افراد از اساتید دانشگاهی و دانشجویان نیز می باشند.

پایان خبر

 

کلید واژه ها: آموزش زبان فارسی به غیر فارسی زبانان بنیاد سعدی راولپندی


نظر شما :