آغاز دوره جدید کلاسهای آموزش زبان فارسی در دانشگاه کویت

۱۳ مهر ۱۳۹۸ | ۰۸:۴۴ کد : ۲۵۶۵ زبان فارسی در جهان
تعداد بازدید:۱۳۴
 دوره جدید کلاسهای آموزش زبان فارسی در دانشگاه کویت به همت نمایندگی  فرهنگی کشورمان درکویت از روز ۱۴ مهرماه در دانشکده زبانهای خارجی آغاز خواهد شد .
آغاز دوره جدید کلاسهای آموزش زبان فارسی در دانشگاه کویت


 دوره جدید کلاسهای آموزش زبان فارسی در دانشگاه کویت به همت نمایندگی فرهنگی کشورمان درکویت از روز 14 مهرماه در دانشکده زبانهای خارجی آغاز خواهد شد .

به گزارش روابط عمومی بنیاد سعدی به نقل از سازمان فرهنگ و ارتباطات اسلامی ،کلاسهای این دوره به صورت هفته ای دو روز و به مدت 40 ساعت درسی برگزار می شود و کتابهای (آزفا) تدریس می شود و در پایان دوره مدارک معتبر به فارسی آموزان برتر داده می شود .

کتاب و لوازم سمعی و بصری از سوی نمایندگی  فرهنگی در اختیار فارسی آموزان قرار می گیرد .این دوره در برگیرنده داوطلبان آزاد علاقمند به فراگیری زبان دوم جهان اسلام می باشد .

 برگزاری کلاسهای آموزش زبان فارسی در دانشکده ادبیات دانشگاه کویت برای دانشجویان رشته های زبان عربی و تاریخ و اطلاع رسانی که به صورت 3 واحد در هر ترم و مجموعاً 6 واحد اختیاری می باشد .تغذیه کتابخانه دانشکده به منابع فارسی و مجلات ادبی همواره در دستور کار نمایندگی بوده است .

 حمایت از تالیف و ترجمه کتب و مراجع ادبی در مورد ادبیات ایران از جمله همکاری در تالیف کتاب (علم و فرهنگ در سرزمین خراسان) اثر فیصل سید طه استاد تاریخ دانشکده کویت و کتاب ( زن ایرانی در عصر مغول) اثر شیرین بیاتی و ترجمه مصطفی موسی شرف و معرفی آن به جشنواره بین المللی فارابی  ازفعالیت های این نمایندگی بوده است.

پایان خبر

کلید واژه ها: آموزش زبان فارسی به غیر فارسی زبانان بنیاد سعدی کویت


نظر شما :