راه اندازی وبگاه ویژه برای دوره دانش‌افزایی زبان فارسی

۰۳ مرداد ۱۳۹۴ | ۰۵:۰۰ کد : ۲۵ اطلاعیه
تعداد بازدید:۶۹۴
مسئول برگزاری هشتادودومین دورة دانش‌افزایی زبان فارسی در دانشگاه شهید بهشتی از راه اندازی وبگاه ویژه دانشجویان و استادان زبان فارسی غیر ایرانی خبر داد و گفت: جهت دسترسی سریع‌تر حدود 250 دانشجو و استاد غیر ایرانی به امکانات و اطلاعات مورد نیاز و همچنین انتشار اخبار این دوره، یک وبگاه جداگانه تحت دامنة دانشگاه راه‌اندازی شد.

مسئول برگزاری هشتاد و دومین دوره دانش‌افزایی در دانشگاه شهید بهشتی خبر داد:
راه اندازی وبگاه ویژه برای دوره دانش‌افزایی زبان فارسی
مسئول برگزاری هشتادودومین دوره دانش‌افزایی زبان فارسی در دانشگاه شهید بهشتی از راه اندازی وبگاه ویژه دانشجویان و استادان زبان فارسی غیر ایرانی خبر داد و گفت: جهت دسترسی سریع‌تر حدود 250 دانشجو و استاد غیر ایرانی به امکانات و اطلاعات مورد نیاز و همچنین انتشار اخبار این دوره، یک وبگاه جداگانه تحت دامنه دانشگاه راه‌اندازی شد.
به گزارش روابط عمومی بنیاد سعدی، دکتر احمد خاتمی، رییس دانشکده ادبیات و علوم انسانی دانشگاه شهید بهشتی اظهار کرد: طبق قرارداد بنیاد سعدی با دانشگاه شهید بهشتی، امسال هشتادودومین دوره دانش‌افزایی دانشجویان و استادان خارجی زبان فارسی، به صورت کامل به مدت یکماه در این دانشگاه برگزار می‌شود.
وی با اشاره به تجربه‌های بالای دانشگاه شهید بهشتی درخصوص حضور دانشجویان غیر ایرانی و همچنین برگزاری المپیادهای بین‌المللی گفت: با توجه به اینکه حاضرین در دورة دانش‌افزایی برای فراگیری هرچه بیشتر زبان فارسی به ایران سفر خواهند کرد، مسئولیت برگزاری این دوره به دانشکده ادبیات و علوم انسانی سپرده شده است.
وی به برنامه‌های آموزشی دانشگاه برای حاضران در دانش‌افزایی اشاره کرد و گفت: قرار است در طول سه هفته دوره آموزشی، صبح تا ظهر کلاس‌های آموزش تحت عناوین مهارت خواندن، مهارت نوشتن، بیان شفاهی، درک شنیدن و صحبت کردن، درک خواندن و صحبت کردن و همچنین موضوعاتی همچون ایران‌شناسی تدریس شود.
خاتمی راه اندازی وبگاه ویژه برای این دوره از دانش‌افزایی را فرصت مناسبی عنوان کرد که ضمن انعکاس اخبار و گزارش‌های تصویری از طریق وبگاه، اطلاعات و امکانات مورد نیاز حاضرین در دوره دانش‌ افزایی همچون عکس پول‌های کاغذی و سکه‌ای، نوع پوشش لباس، نقشه شهر تهران و اصفهان و کل ایران و ... به نمایش گذاشته شود.
وی در پایان خاطر نشان کرد که دوره دانش‌افزایی از 13 مرداد آغاز خواهد شد اما علاقمندان به اخبار این دوره و همچنین حاضرین در دوره دانش‌افزایی می‌توانند با مراجعه به وبگاه دانشگاه شهید بهشتی در بخش دانشکده ادبیات و علوم انسانی و یا با مراجعه به آدرس  http://sbu.ac.ir/Cols/LAH/PersianLgKnowlageDevelop/Pages/default.aspx اطلاعات مورد نیاز را دریافت کنند.
پایان خبر


نظر شما :