شنبه هفته آینده؛

آغاز فعالیت هشتاد و هفتمین دوره دانش افزایی زبان و ادبیات فارسی در بنیاد سعدی

۱۹ تیر ۱۳۹۸ | ۱۳:۵۶ کد : ۲۴۱۵ زبان فارسی در جهان اخبار بنیاد سعدی
تعداد بازدید:۱۳۳
هشتاد و هفتمین دوره دانش افزایی زبان و ادبیات فارسی با بیش از ۳۰ فارسی آموز از۱۶ کشور جهان شنبه ۲۲ تیرماه در بنیاد سعدی به مدت یکماه آغاز به کار می کند.
آغاز فعالیت هشتاد و هفتمین دوره دانش افزایی زبان و ادبیات فارسی در بنیاد سعدی

هشتاد و هفتمین دوره دانش افزایی زبان و ادبیات فارسی با بیش از 30 فارسی آموز از16 کشور جهان شنبه 22 تیرماه در بنیاد سعدی به مدت یکماه آغاز به کار می کند.

به گزارش روابط عمومی بنیاد سعدی،‌ هشتاد و هفتمین دوره‌ دانش‌افزایی زبان و ادبیات فارسی با هدف ارتقاء سطح علمی فارسی آموزان در جهان و آشنایی هرچه بیشتر آنان با فرهنگ و آداب و رسوم ایرانیان توسط بنیاد سعدی با حضور فارسی آموزانی از کشورهای ارمنستان، ازبکستان، ایتالیا، آلمان، بلژیک، بنگلادش، پاکستان، پرتغال، ترکیه، تونس، روسیه، قرقیزستان، مصر، هند و یونان برگزار می‌شود.

بیشتر این فارسی آموزان در کشورشان دانشجو یا فارغ التحصیل مقاطع تحصیلی کارشناسی، کارشناسی ارشد و دکتری در رشته زبان و ادبیات فارسی، شرق شناسی و ایرانشناسی هستند. 

« برگزاری 80 ساعت کلاس‌های آموزشی با حضور استادهای مجرب» در محل بنیاد سعدی، «بازدید از اماکن فرهنگی، ابنیه و آثار تاریخی شهر تهران» و «ملاقات‌های فرهنگی» و همچنین «بازدید از یکی از شهرهای تاریخی ایران» به مدت چهار روز، از جمله برنامه‌هایی است که برای این فارسی آموزان توسط بنیاد سعدی در نظرگرفته  شده است.

در پایان این دوره یک ماهه، به فارسی آموزان شرکت کننده، گواهی نامه بین المللی بنیاد سعدی  اعطا می‌شود و از فارسی آموزانی که بیشترین پیشرفت را داشته اند، تقدیر خواهد شد.

پایان خبر

کلید واژه ها: آموزش زبان فارسی به غیر فارسی زبانانبنیاد سعدیهشتاد و هفتمین دوره دانش افزایی زبان و ادبیات فارسی


نظر شما :