افتتاح "پنجاهمین دوره آموزش زبان فارسی" در لاذقیه

۰۴ تیر ۱۳۹۸ | ۰۹:۱۴ کد : ۲۳۸۲ زبان فارسی در جهان
تعداد بازدید:۷۷۵
دوره تابستانه "آموزش زبان فارسی مرکز فرهنگی جمهوری اسلامی ایران در لاذقیه" با شرکت ۴۳ فارسی‌آموز در مراحل نوآموز، مقدماتی، پیش‌میانی و میانی آغاز شد.
افتتاح "پنجاهمین دوره آموزش زبان فارسی" در لاذقیه

دوره تابستانه "آموزش زبان فارسی مرکز فرهنگی جمهوری اسلامی ایران در لاذقیه" با شرکت 43 فارسی‌آموز در مراحل نوآموز، مقدماتی، پیش‌میانی و میانی آغاز شد.

به گزارش روابط عمومی بنیاد سعدی به نقل از  سازمان فرهنگ و ارتباطات اسلامی، بعد از پایان دوره بهاره کلاس‌های آموزش زبان فارسی که در پنج سطح آموزشی انجام گرفت، دوره جدید تابستان در مرکز فرهنگی جمهوری اسلامی ایران در لاذقیه افتتاح شد.

این مراسم با حضور وابسته فرهنگی کشورمان، استادان زبان و ادبیات فارسی، رامز اللیوا، رنا جونی، میرفت سلمان، جمعی از دانشجویان جدید و تعدادی از دانش آموختگان دوره‌های گذشته برگزار شد.

در این مراسم، حسینی‌درقه ضمن خوش‌آمدگویی به دانش‌آموزان جدید و آرزوی موفقیت در سپری کردن این دوره، از آنها درخواست کرد تا با توجه به حضور شرکت‌ها و پیمان‌کاران ایرانی که قرار است در بندر لاذقیه مستقر شوند و بخش مهم اداری آن را برعهده بگیرند، تمام تلاش و کوشش خود را کنند تا در صورت نیاز بتوان از وجود آنان استفاده کرد.

سپس، رامز و خانم رنا جونی در خصوص لذت بخش بودن اشعار فارسی برای علاقه‌مندان به شعر و ادب و وضعیت زبان فارسی در لاذقیه سخنانی را برای شرکت کنندگان ایراد کردند.

پایان خبر

کلید واژه ها: آموزش زبان فارسی به غیر فارسی زبانان بنیاد سعدی لاذقیه


نظر شما :