نامه تشکر رئیس گروه زبان فارسی دانشگاه بانوان لاهور از مهمان نوازی بنیاد سعدی

۰۵ خرداد ۱۳۹۸ | ۱۵:۱۲ کد : ۲۳۵۵ زبان فارسی در جهان اخبار بنیاد سعدی
تعداد بازدید:۳۲۳
رئیس گروه زبان و ادبیات فارسی دانشگاه ایل _ سی بانوان لاهور پاکستان پس از بازگشت به کشور خود طی نامه ای رسمی از میزبانی شایسته رئیس و معاونان بنیاد سعدی تشکر کرد.
نامه تشکر رئیس گروه زبان فارسی دانشگاه بانوان لاهور از مهمان نوازی بنیاد سعدی

رئیس گروه زبان و ادبیات فارسی دانشگاه ایل _ سی بانوان لاهور پاکستان پس از بازگشت به کشور خود"پاکستان" طی نامه ای رسمی از میزبانی شایسته رئیس و معاونان بنیاد سعدی  تشکر کرد. 

به گزارش روابط عمومی بنیاد سعدی، فلیحه ‌زهرا کاظمی، معاون آموزشی و مدیر گروه زبان و ادبیات فارسی دانشگاه بانوان لاهور به نمایندگی از هیأت اعزامی دانشگاه پنجاب پاکستان پس از بازگشت به کشور خود، طی نامه‌ای رسمی به رئیس و معاونان بنیاد سعدی از میزبانی بسیار خوب و ایده آل آنان تشکر کرد.

در متن این نامه خطاب به رئیس و معاونان بنیاد سعدی آمده است: « بدینوسیله نهایت سپاس و امتنان خودم و مهمانان همراهم رابه پاس مهمان نوازی و فراهم آوردن زمینه ملاقات‌ها و تبادل اطلاعات و همکاری‌های آتی بین مراکز علمی-پژوهشی دو کشور همیشه دوست ایران و پاکستان را خدمت حضرتعالی و همکاران گرامیتان ابراز میدارم.

امید آنکه این همکاری‌ها و تفاهم‌های متقابل به گشوده شدن راه‌های همکاری بیشتر و گسترش اندیشه و فرهنگ گرانسنگ پارسی بیانجامد.

پایان خبر

 

کلید واژه ها: آموزش زبان فارسی به غیر فارسی زبانانبنیاد سعدیپاکستان


نظر شما :