مسابقه عکاسی «یلدا» برای فارسی آموزان بنیاد سعدی

۲۵ آذر ۱۳۹۷ | ۱۶:۱۲ کد : ۲۱۵۸ اطلاعیه
تعداد بازدید:۱۳۵۴
به مناسبت جشن شب یلدا و ترویج فرهنگ اصیل و سنتی ایرانی، روابط عمومی بنیاد سعدی در نظر دارد مسابقه‌ عکاسی با موضوع "یلدا" برگزار کند.
مسابقه عکاسی «یلدا» برای فارسی آموزان بنیاد سعدی

به مناسبت جشن شب یلدا و ترویج فرهنگ اصیل و سنتی ایرانی، روابط عمومی بنیاد سعدی در نظر دارد  مسابقه‌ عکاسی با موضوع "یلدا" برگزار کند.

به گزارش روابط عمومی بنیاد سعدی، این مسابقه به منظور آشنایی بیشتر فارسی آموزان با فرهنگ و رسوم ایرانی و نقش شعر و ادبیات فارسی در جشن های ایرانی است.

برای شرکت در این مسابقه، فارسی آموزان داخل و خارج از کشور می توانند حداکثر سه عکس انتخابی خود را تا تاریخ 10 دی 97 با محورهای « معرفی فرهنگ غنی ایرانی »،« معرفی فرهنگ یلدای ساده ایرانی به سایر جوامع» و «  اشاعه فرهنگ حافظ خوانی به عنوان فرهنگی غنی در ادبیات ایران» به آدرس یارانامه pr.saadifoundation@gmail.com  ارسال کنند.

آثار ارسالی باید با حجم حداقل ۳ و حداکثر ۷ مگا بایت با پسوند JPG  و با نام خود عکاس نامگذاری شود و ویرایش عکس‌ها در حد اصلاح رنگ و نور مجاز باشد.

جوایز نفیسی به پنج عکس برتر ارسالی اهدا خواهد شد و از  آثار رسیده مناسب، برای چاپ در کتاب و سایر اقلام انتشاراتی و برگزاری نمایشگاه با ذکر نام صاحب اثر استفاده خواهد شد.

پایان خبر

 


نظر شما :