برگزاری کارگاه دانش افزایی مدرسان فارسی در آنکارا

۲۶ اسفند ۱۳۹۶ | ۱۶:۰۹ کد : ۱۴۶۷ اخبار تصویری
تعداد بازدید:۳۳۹
کارگاه دانش افزایی مدرسان زبان فارسی با حضور معاون آموزش و پژوهش بنیاد سعدی در مرکز آموزش زبان فارسی آنکارا در حال برگزاری است.
برگزاری کارگاه دانش افزایی مدرسان فارسی در  آنکارا

کارگاه دانش افزایی مدرسان زبان فارسی با حضورمعاون آموزش و پژوهش بنیاد سعدی در مرکز آموزش زبان فارسی آنکارا در حال برگزاری است.

به گزارش روابط عمومی بنیاد سعدی، این دوره که به همکاری رایزنی فرهنگی ایران در آنکارا برای 20 نفر از استادان زبان فارسی در این کشور برگزار شده است، از تاریخ 23 اسفند شروع شده و تا 27 اسفند به طول خواهند انجامید.

دکترصحرایی، معاون آموزش و پروهش بنیاد سعدی که مدرس این دوره است، گفت: این دوره یک کارگاه 20 ساعته است و مدرسان ضمن آشنایی با مبانی آموزش زبان فارسی، نحوه تدریس چهار مهارت اصلی خواندن، نوشتن، صحبت کردن و درک مطلب می آموزند.

وی افزود: همچنین مدرسان با مهارت‌های مدیریت کلاس و سنجش مهارت‌های دانش آموزان آشنا خواهند شد.

وی خاطر نشان کرد که شرکت کنندگان در این دوره، فارغ التحصیل از رشته‌های مختلف تحصیلی هستند که یا به زبان فارسی تسلط داشتند و یا در حال تدریس زبان فارسی در مرکز زبان آنکارا هستند.

وی تصریح کرد: مرکز زبان فارسی آنکارا که زیر نظر رایزنی فرهنگی ایران در آنکار فعالیت دارد، یکی از مراکز موفق در جهان  است که سالانه تعداد کثیری از زبان آموزان را می‌پذیرد و آموزش زبان فارسی در آن  بسیار پر فروغ است.

پایان خبر 


نظر شما :