دومین کنفرانس بین المللی بررسی مسائل جاری زبان ها، گویش ها و زبان شناسی

۲۶ تیر ۱۳۹۶ | ۲۰:۵۱ کد : ۱۱۱۷ رویدادهای پیش رو
تعداد بازدید:۳۸۸
دومین کنفرانس بین المللی بررسی مسائل جاری زبان ها، گویش ها و زبان شناسی توسط مؤسسه پژوهشگران اندیشمند و با همکاری دانشگاه های مختلف مانند دانشگاه شهید چمران اهواز برگزار می شود
دومین کنفرانس بین المللی بررسی مسائل جاری زبان ها، گویش ها و زبان شناسی


دومین کنفرانس بین المللی بررسی مسائل جاری زبان ها، گویش ها و زبان شناسی توسط مؤسسه پژوهشگران اندیشمند و با همکاری دانشگاه های مختلف مانند دانشگاه شهید چمران اهواز برگزار می شود.
به گزارش روابط عمومی بنیاد سعدی، این کنفرانس با هدف بررسی مسائل جاری مرتبط با مسائل جاری زبان ها و گویش های مختلف مانند فارسی، عربی، ترکی و کردی برگزار خواهد شد.
 در حقیقت «کنفرانس بین المللی بررسی مسائل جاری زبان ها، گویش ها و زبان شناسی» فرصت مناسبی برای به اشتراک گذشتن یافته های علمی متخصصین در زمینه های مختلف زبان شناسی، ادبیاتی و ترجمه مرتبط با زبان ها و لهجه های مختلف است. 

تمامی پژوهشگران، دانشگاهیان و دانشجویان می توانند  پژوهش های خود را به یکی از زبان های فارسی، انگلیسی یا عربی در این کنفرانس ارائه نمایند. آخرین مهلت ارسال چکیده مقالات و تکمیل فرم ثبت نام 9 آبان ماه است.

لازم به ذکر است، علاوه بر ایندکس مقالات منتخب در پایگاه سیویلیکا، این مقالات در مجلات طرف قرارداد نیز منتشر می شوند. تمامی خدمات انتشار و ایندکس شدن مقالات به عنوان خدمات کنفرانس و به صورت رایگان است.

پایان خبر


نظر شما :