|
نوع خبر 
 
 سفر فارسی آموزان 44 کشور جهان به دو شهر تاریخی کاشان و اصفهان
هشتاد و چهارمین دوره دانش افزایی زبان و ادبیات فارسی با سفر 121 فارسی آموز خارجی از 44 کشور دنیا با سفر به شهرستان­های کاشان و اصفهان به ایستگاه آخر خود رسیده است.
دوشنبه 9 مرداد 1396  15:33
فارسی‌آموز کشمیری در گفت‌وگو با تسنیم:
 هزاران کشمیری توسط یک ایرانی به اسلام گرویدند
«ممتاز احمد»، فارسی‌آموز کشمیری است که برای شرکت در دوره دانش افزایی زبان فارسی به ایران آمده است،‌ او از نقش سید‌علی همدانی در مسلمان شدن کشمیری‌ها و فعالیت‌های دینی‌، ادبی و فرهنگی وی سخن می‌گوید.
دوشنبه 9 مرداد 1396  14:21
با برگزاری آزمون پایان دوره هشتادوچهارمین دوره دانش افزایی؛
 گام آخر فارسی آموزان خارجی 44 کشور جهان برداشته شد
فارسی آموزانی که از 44 کشور جهان برای دوره بازآموزی و تقویت زبان فارسی در هشتادوچهارمین دوره دانش افزایی به ایران آمده اند، پس از گذراندن یک دوره آموزشی فشرده 90 ساعته، در آزمون پایانی دوره شرکت کردند.
جمعه 6 مرداد 1396  11:3
فارسی آموز تونسی در گفت‌وگو با تسنیم
 شیفتگی تونسی‌ها به خاندان نبوت
أیمان‌الشریف فارسی آموز تونسی می‌گوید:‌ شیفتگی مردم مالکی مذهب تونس به خاندان نبوت به اندازه‌ای است که اگر مادری فرزند دوقولوی پسری به دنیا بیاورد‌، نام آن‌ها را حسن و حسین می‌گذارد.
چهارشنبه 4 مرداد 1396  15:38
گزارش اختصاصی روزنامه ایران از تهرانگردی فارسی آموزان بنیاد سعدی
 صدای اشتیاق فارسی آموزان در قلب پایتخت
ادبیات فارسی و آموزش زبان فارسی برای خواندن کتاب‌های نویسندگان و شاعران ایرانی، شاید برای ما که در ایران زندگی می‌کنیم، کاری سطحی و ساده باشد، اما خواندن ابیاتی از شعرای کلاسیک و مدرن ایران برای بسیاری از غیر ایرانیان آرزویی است که آنها را به یادگیری زبان فارسی سوق می‌دهد و وقتی کمی از آب این دریای بیکران می‌چشند، دیگر حاضر نیستند که آن را ادامه ندهند و به تبع آن به دیدن ایران بسیار علاقه‌مند می‌شوند.
چهارشنبه 4 مرداد 1396  11:27
3 4 5 6 7 8
 نتایج 15 - 20 از تعداد 1125  خبر