|
نوع خبر 
 
گزارشی از حضور استاد زبان فارسی در مراسم عروسی شاگردش؛
 عشق آغاز آدمیزادی است
دکتر بهادر باقری عضو هیات علمی دانشگاه خوارزمی و استاد زبان فارسی در کشور کلمبیا، فارسی آموزان بسیاری را به استمرار و ادامه آموختن این زبان شیرین مصمم ساخته است. اشتیاق فارسی آموزان به زبان فارسی و همچنین احترامی که برای استاد خود قائل هستند بدان حد است که چند سال گذشته، یکی از آنان، آیشل سانچز، ایشان را به عنوان پدر ایرانی خود در مراسم عروسی اش دعوت کرد. به گزارش روابط عمومی بنیاد سعدی، مشروح گزارش این مراسم به قلم دکتر بهادر باقری به شرح زیر است:
شنبه 27 خرداد 1396  14:11
ایران‌شناس قزاقستانی:
 «شاهنامه» مظهر شکوه فرهنگ و تمدن ایران است
صفر عبدالله، ایرانشناس قزاقستانی، در نشست «فردوسی در سرزمین آبای» در شهر سِمی پلاتینسک قزاقستان گفت: «شاهنامه» مظهر شکوه فرهنگ و تمدن ایران است.
چهارشنبه 24 خرداد 1396  12:0
 آموزش زبان فارسی در مکتب نرگس حیدرآباد
وابسته فرهنگی و مسئول خانه فرهنگ ایران در حیدرآباد پاکستان، طی بازدید از مکتب نرگس این شهر، برای دایر کردن کلاس آموزش زبان فارسی در این مکتب اعلام آمادگی کرد.
سه شنبه 23 خرداد 1396  15:41
 پایان بیست‌وسومین دوره آموزش زبان فارسی در بغداد
بیست‌وسومین دوره آموزش زبان فارسی در مرکز فرهنگی جمهوری اسلامی ایران در بغداد پایان یافت.
سه شنبه 23 خرداد 1396  15:31
قائم مقام نمایشگاه کتاب فرانکفورت
 گسترش زبان هر کشور در تعاملات جهانی آن نقش حیاتی دارد
قائم مقام نمایشگاه کتاب فرانکفورت گفت: ترویج و گسترش زبان هر ملت، در تعامل و ارتباط میان کشورها نقشی حیاتی دارد و راه‌های متفاوتی برای ارتباط با ملت‌ها از طریق زبان وجود دارد، یکی از آنها یادگیری آن زبان است که البته فرآیندی زمان بر است و راه دیگر ترجمه است.
سه شنبه 23 خرداد 1396  14:18
2 3 4 5 6 7
 نتایج 10 - 15 از تعداد 1065  خبر