|
نوع خبر 
 
 دمی با عاشق‌ترین فارسی‌آموز ارزروم
فارسی آموز 75 ساله ترکیه ای می گوید: در مرکز آموزش زبان فارسی وقتی دانشجویان جوان من را با این سن و سال می‌بینند، می‌گویند؛ چطور این پیرمرد زبان فارسی را فرا می‌گیرد و ما جوانان آن را فرا نگیریم، و بدین شکل باعث تشویق آنها می‌شوم.
دوشنبه 25 تير 1397  3:57
رئیس بنیاد سعدی در نشست خبری هشتاد و پنجمین دوره دانش افزایی زبان فارسی؛
 برگزاری دوره اختصاصی تربیت مدرس زبان فارسی ضروری است
رئیس بنیاد سعدی با تاکید بر اهمیت برگزاری دوره تخصصی تربیت مدرس زبان فارسی با آخرین روش های آموزش زبان دوم، گفت: دوره دانش افزایی بلند مدت تابستانه بنیاد سعدی، امسال یک تفاوت اساسی با سایر دوره ها دارد چرا که این دوره، نخستین دوره بلند مدت و اختصاصی تربیت مدرس آموزش زبان فارسی است.
يکشنبه 24 تير 1397  3:24
 برپایی نمایشگاه «شاهنامه فردوسی شاهکار ادبی جهان» در قزاقستان
به همت رایزنی فرهنگی و نماینده بنیاد سعدی ایران و سرکنسولگری کشورمان در شهر آکتائو، مرکز استان مانگیستائو قزاقستان، و نیز با همکاری موزه تاریخ و مردم‌شناسی آکتائو، نمایشگاه «شاهنامه فردوسی شاهکار ادبی جهان» در این شهر بندری افتتاح شد.
شنبه 23 تير 1397  4:22
 جلسه توجیهی مدرسان هشتاد و پنجمین دوره دانش افزایی زبان فارسی بنیاد سعدی برگزار شد
جلسه توجیهی مدرسان هشتاد و پنجمین دوره دانش افزایی زبان فارسی بنیاد سعدی با حضور معاون آموزش و پژوهش این بنیاد،مدرسان و برخی از مسوولان اجرایی برگزار شد.
پنجشنبه 21 تير 1397  8:30
با حضور دبیر بنیاد سعدی؛
 وضعیت آموزشی مرکز زبان فارسی در استانبول بررسی شد
دبیر بنیاد سعدی ضمن بازدید از مرکز آموزش زبان فارسی در استانبول، طی نشستی با مسئولان این مرکز در جریان آخرین وضعیت آموزش زبان فارسی در این منطقه قرار گرفت.
چهارشنبه 20 تير 1397  14:32
1 2 3 4 5 6
 نتایج 1 - 5 از تعداد 1515  خبر