|
نوع خبر 
 
 
بنیاد سعدی به زودی منتشر می‌کند؛
«سفر به ایران»، کتابی آموزشی برای گردشگران خارجی
بنیاد سعدی به منظور آموزش زبان فارسی برای گردشگران خارجی کتاب «سفر به ایران» تالیف و تدوین کرده است که به زودی منتشر می شود.

 

به گزارش روابط عمومی بنیاد سعدی، کتاب «سفر به ایران» که در شورای عالی برنامه ریزی درسی و تالیف منابع آموزشی بنیاد سعدی به تصویب رسیده است، بر اساس ساختاری موقعیتی، طراحی و تالیف شده است، فارسی‌آموز را با صورت‌های زبانی مختلف و متناسب با هر موقعیت آشنا کرده و به او کمک می‌کند که جمله‌ها و کلمات مناسب را در زمان‌ها و مکان‌های گوناگون، استفاده کند.

مطالب آموزشی این کتاب، که با موضوع گردشگری طراحی و تدوین شده است، به نیازها و سنجش موقعیت‌های یک گردشگر خارجی توجه داشته و برای هر موقعیت و نقش‌های زبانی مرتبط با آن، صورت‌های بی نشان را به فارسی‌آموز معرفی می‌کند.

کتاب «سفر به ایران» سعی کرده با شخصیت‌پردازی، مخاطب را که به واسطه دوست ایرانی خود به کشور ایران سفر کرده است، همراه ‌کند و در موقعیت‌های گوناگون مانند فرودگاه، اماکن تاریخی، سفر به شهرهای مختلف کشورمان، با طرح قالب های گفت وگو، گردشگر را در کنار آموزش زبان فارسی، با فرهنگ و تاریخ کشور ایران آشنا سازد.

کتاب «سفر به ایران» که به زودی منتشر می‌شود، سعی کرده است تمام نیازهای یک گردشگر را در نظر گرفته و بر اساس آن به طرح موقعیت‌های گوناگون در قالب گفت‌وگو بپردازد.

پایان خبر/

سه شنبه 14 دى 1395  15:36
منبع : روابط عمومی بنیاد سعدی

آخرين تاريخ بازديد : شنبه 2 ارديبهشت 1396  22:23:14
تعداد بازديد از اين خبر : 523
کدخبر : 951