|
نوع خبر 
 
 
آغاز دوره زمستانه آموزش فارسی در ترکمنستان
دوره زمستانه کلاس‌های آموزش زبان و ادبیات فارسی در عشق‌آباد آغاز شد.
آغاز دوره زمستانه آموزش فارسی در ترکمنستان
 
به گزارش روابط عمومی بنیاد سعدی، آیین افتتاحیه دوره جدید کلاس‌های آموزش زبان فارسی در عشق‌آباد با حضور فارسی‌آموزان و استادان زبان فارسی در محل رایزنی فرهنگی جمهوری اسلامی ایران، برگزار شد.
 
در این مراسم پس از تلاوت آیاتی چند از کلام الله مجید توسط یکی از فارسی‌آموزان، تعدادی از معلمان ضمن خوشامدگویی و خیرمقدم بر اهمیت و کاربرد آموزش زبان فارسی تأکید و  فارسی‌آموزان را با مجموعه امکانات آموزشی، سرفصل‌ها و متون آموزشی آشنا کردند.
 
در ادامه، ابراهیم پرویز، وابسته فرهنگی ایران در عشق‌آباد طی سخنانی، از مدرسان و فارسی‌آموزانی که برای آموزش و یادگیری زبان شیرین فارسی تلاش می‌کنند تقدیر و خطاب به فارسی آموزان توصیه کرد با پشتکار و اشتیاق از فرصت مناسبی که برای امر آموزش زبان فارسی مهیا شده، نهایت بهره را ببرند.
 
بنابر اعلام این خبر، دوره زمستانه سال 1395 با ثبت‌نام بیش از 100 متقاضی جدید یادگیری زبان فارسی و حدود 350 نفر از فارسی‌آموزانی که ترم‌های قبل را با موفقیت به پایان رسانده و به دوره‌های بالاتر راه یافته‌اند، از روز چهارشنبه یکم دی ماه آغاز شد.
 
در این دوره همچنین، طبق روال دوره‌های گذشته علاقمندان به یادگیری زبان فارسی در 5 مقطع مقدماتی، متوسطه، پیشرفته، عالی و ترجمه، به یادگیری و آموزش زبان فارسی می‌پردازند.
 
پایان خبر/
دوشنبه 6 دى 1395  9:26

آخرين تاريخ بازديد : پنجشنبه 6 ارديبهشت 1397  23:18:3
تعداد بازديد از اين خبر : 1464
کدخبر : 938

کليد واژه هاي مرتبط : بنیاد سعدی آموزش فارسی رایزنی فرهنگی ایران عشق آباد ترکمنستان Iran Persian saadifoundation eshqabad  ;