|
نوع خبر 
 
 
پایان دوره پاییزی آموزش زبان فارسی در عشق‌آباد
امتحانات پایانی دوره پاییزی آموزش زبان و ادبیات فارسی در ترکمنستان برگزار شد و قبول‌شدگان از اول دی‌ماه در مقاطع بالاتر دوره جدید حضور می‌یابند.
 
 
به گزارش روابط عمومی بنیاد سعدی، رایزنی فرهنگی کشورمان و نمایندگی بنیاد سعدی در ترکمنستان، امتحانات پایان دوره پاییزی کلاس‌های آموزش زبان فارسی را در محل نمایندگی فرهنگی کشورمان در عشق آباد، برگزار کرد.
 
در این دوره 10 کلاس مقدماتی یک با 151 فارسی‌آموز، 4 کلاس مقدماتی دو با 47 فارسی‌آموز، متوسطه یک و دو جمعاً 5 کلاس با 69 فارسی‌آموز، پیشرفته یک و دو 5 کلاس با 58 فارسی‌آموز، عالی یک و دو 3 کلاس با 30 فارسی‌آموز، یک کلاس آمادگی برای ترجمه با 20 فارسی‌آموز و یک کلاس ترجمه متوسطه یک با 16 فارسی‌آموز به فراگیری زبان فارسی پرداختند.
 
فارسی‌آموزان با شرکت در امتحانات کتبی و شفاهی به رقابت با یکدیگر پرداختند که مقرر شده است تا قبول‌شدگان از اول دی‌ماه در مقاطع بالاتر دوره جدید حضور یابند.
 
در طول دوره پاییز علاوه بر کلاس‌های جاری، نمایش فیلم‌ سینمایی، امتحان میان ترم کتبی و شفاهی، آزمون امتحان جامع، دوره دانش‌افزایی برای معلمان و ارائه مقاله و شعرخوانی در مناسبت‌های مختلف از سوی معلمان و فارسی‌آموزان اجرا شد.
 
 
انتهای پیام/
چهارشنبه 1 دى 1395  14:33

آخرين تاريخ بازديد : يکشنبه 3 ارديبهشت 1396  21:49:30
تعداد بازديد از اين خبر : 344
کدخبر : 934