|
نوع خبر 
 
 
حضور نمایندگانی از ایتالیا، پرو ، اسپانیا و لهستان در غرفه بنیاد سعدی
در اولین روز از برگزاری نمایشگاه کتاب تهران مهمانانی از کشورهای ایتالیا، اسپانیا و لهستان در غرفه بنیاد سعدی حضور یافتند و با آخرین روش های آموزش زبان فارسی در جهان آشنا شدند.
حضور نمایندگانی از ایتالیا، پرو ، اسپانیا و لهستان در غرفه بنیاد سعدی

در اولین روز از برگزاری نمایشگاه کتاب تهران مهمانانی از کشورهای ایتالیا، پرو، اسپانیا و لهستان در غرفه بنیاد سعدی حضور یافتند و با آخرین روش های آموزش زبان فارسی در جهان آشنا شدند.

به گزارش روابط عمومی بنیاد سعدی، رایزن فرهنگی ایتالیا در ایران با دکتر حسینی معصوم، مدیر پژوهشی بنیاد سعدی در غرفه بنیاد  دیدار و گفت و گو کرد و به زبان فارسی از پیوندهای فرهنگی دو کشور ایتالیا و ایران و نقش زبان و ادبیات  فارسی سخن گفت.

همچنین فارسی آموزانی از لهستان و اسپانیا و همچنین استاد دانشگاه ایتالیا در ایران نیز نظرات و پیشنهادات خود را برای تدوین کتاب های آموزشی چهت تسریع در آموزش زبان فارسی مطرح کردند.

بنیاد سعدی امسال در کنار کتاب های آموزش زبان فارسی، کتاب های داستان فارسی که برای زبان آموزان ساده نویسی شده است، در معرض نمایش قرار داده است که علاقمندان و مخاطبان بسیار استقبال کردند.

علاقمندان به آموزش و گسترش زبان فارسی در جهان می توانند به غرفه بنیاد سعدی در بیست و نهمین نمایشگاه بین المللی کتاب تهران، سالن سرای ملل، روبه روی غرفه روسیه مراجعه کرده وبا آخرین فعالیت های این بنیاد بیشتر آشنا شوند.

پایان خبر

پنجشنبه 16 ارديبهشت 1395  11:37

آخرين تاريخ بازديد : چهارشنبه 28 شهريور 1397  6:38:9
تعداد بازديد از اين خبر : 5076
کدخبر : 566

کليد واژه هاي مرتبط : نمایشگاه کتاب تهران ایتالیا پرو اسپانیا لهستان غرفه بنیاد سعدی روش آموزش زبان فارسی در جهان ایران  ;