|
نوع خبر 
 
 
حضور بنیادسعدی در نمایشگاه بین المللی کتاب مسکو
بنیاد سعدی با پنج عنوان کتاب جدید در حوزه آموزش زبان فارسی به غیر فارسی زبانان در نمایشگاه بین المللی کتاب مسکو حضور خواهد یافت.
حضور بنیادسعدی در نمایشگاه بین المللی کتاب مسکو

حضور بنیادسعدی در نمایشگاه بین المللی کتاب مسکو

 

بنیاد سعدی با پنج عنوان کتاب  جدید در حوزه آموزش زبان فارسی به غیر فارسی زبانان در نمایشگاه بین المللی کتاب مسکو حضور خواهد یافت.

به گزارش روابط عمومی بنیاد سعدی، سیدمحمدرضا دربندی، معاون امور بین الملل بنیاد سعدی اظهار داشت: با توجه به استقبال فارسی آموزان، ایرانشناسان و شرق شناسان به یادگیری زبان فارسی، بنیادسعدی که وظیفه آموزش و گسترش زبان فارسی را در جهان به عهده دارد، در بیست و هشتمین نمایشگاه بین المللی کتاب مسکو شرکت می کند.

وی افزود: در این نمایشگاه از کتاب های «لذت خواندن»، «ایرانشناسی»، «آموزش کاربردی واژه»، «سلام فارسی» و همچنین کتاب داستانی دو زبانه «خمره» نوشته هوشنگ مرادی کرمانی رونمایی خواهد شد.

معاون امور بین الملل بنیاد سعدی خاطر نشان کرد: بنیاد سعدی در کنار معرفی کتاب های منتشر شده، در این نمایشگاه، به معرفی فعالیت های دیگر خود نیز خواهد پرداخت.

دربندی گفت: در این نمایشگاه قرار است از ترجمه روسی کتاب «دمکراسی یا دموقراضه»، نوشته سید مهدی شجاعی، با حضور وی رونمایی شود.

بیست و هشتمین دوره‌ی نمایشگاه کتاب مسکو از تاریخ 11 تا 15 شهریور در شهر مسکو برگزار می‌شود که جمهوری اسلامی ایران مهمان ویژه‌ی این دوره از نمایشگاه خواهد بود.

پایان خبر

يکشنبه 8 شهريور 1394  4:7

آخرين تاريخ بازديد : دوشنبه 29 مرداد 1397  2:34:27
تعداد بازديد از اين خبر : 5057
کدخبر : 191

کليد واژه هاي مرتبط : مسکو زبان فارسی آموزش ایرانشناسان شرق شناسان بین المللی بنیادسعدی بنیاد سعدی خبرنگار  ;