|
نوع خبر 
 
 
بنیاد سعدی برگزار می کند؛
نشست راه اندازی کانون مدرسان زبان فارسی در جهان
همزمان با حضور استادان زبان فارسی خارجی در نخستین دوره بلند مدت تربیت مدرس بنیاد سعدی، روز پنج شنبه 11 مرداد ماه نشست راه اندازی کانون مدرسان زبان فارسی در محل این بنیاد برگزار خواهد شد.
نشست راه اندازی کانون مدرسان زبان فارسی در جهان

به گزارش روابط عمومی بنیاد سعدی، این نشست با حضور استادان زبان فارسی از 12 کشور جهان روز پنج شنبه ساعت 16 در محل بنیاد سعدی برگزار می شود.

کانون مدرسان زبان فارسی بنیاد سعدی با هدف شناسایی نیروهای فعال در حوزه آموزش زبان فارسی در جهان و ایجاد بستر مناسب برای همکاری مستقیم مراکز و انجمن های مرتبط با این حوزه تأسیس می­شود و ساماندهی، هدف­گذاری و برنامه­ریزی کانون های مختلف زبان فارسی را در جهان عهده­دار خواهد بود.

بر اساس این گزارش، ایجاد هماهنگی در تمامی حوزه های مرتبط با آموزش زبان فارسی در جهان از طریق فعال سازی کانون­های مدرسان زبان فارسی هدف اصلی این کانون است و بدین ترتیب بنیاد سعدی، به عنوان کانون مرکزی کانون­های مدرسان زبان فارسی در سراسر جهان عمل خواهد کرد.

گفتنی است، هشتاد و پنجمین دوره دانش افزایی بنیاد سعدی به دوره تربیت مدرس اختصاص یافته است که طی آن 60 استاد زبان فارسی از 12 کشور جهان با جدیدترین روش های تدریس زبان فارسی آشنا می شوند.. تا کنون در این دوره نشست های بررسی وضعیت زبان فارسی در مناطق مختلف کشور از زبان با حضور این استادان برگزار شده است.

پایان خبر

چهارشنبه 10 مرداد 1397  5:47

 اخبار مرتبط
دوشنبه 25 تير 1397  |  هشتاد و پنجمین دوره دانش افزایی زبان فارسی بنیاد سعدی با برگزاری جلسه توجیهی آغاز شد
يکشنبه 24 تير 1397  |  برگزاری دوره اختصاصی تربیت مدرس زبان فارسی ضروری است
چهارشنبه 27 تير 1397  |  نشست بررسی وضعیت زبان فارسی در کشورهای جهان توسط بنیاد سعدی برگزار می شود
يکشنبه 31 تير 1397  |  تاریخ، تمدن و زندگی اجتماعی ایران امروز از نگاه استادان زبان فارسی خارجی
آخرين تاريخ بازديد : شنبه 27 مرداد 1397  4:1:54
تعداد بازديد از اين خبر : 1394
کدخبر : 1805

کليد واژه هاي مرتبط : هشتاد و پنجمین دوره دانش افزایی  ;