|
نوع خبر 
 
 
کلاس‌های زبان و ادبیات فارسی در دانشکده دکن هند در حال برگزاری است
دوره‌های زبان و ادبیات فارسی در دانشکده دکن شهر پونای هند، با همت و پشتیبانی خانه فرهنگ ایران در بمبئی و با هدف اشاعه زبان فارسی و فرهنگ ایران‌زمین، در حال برگزاری است.
کلاس‌های زبان و ادبیات فارسی در  دانشکده دکن هند در حال برگزاری است

دوره‌های زبان و ادبیات فارسی در دانشکده دکن شهر پونای هند، با همت و پشتیبانی خانه فرهنگ ایران در بمبئی و با هدف اشاعه زبان فارسی و فرهنگ ایران‌زمین، در حال برگزاری است.

به گزارش روابط عمومی بنیاد سعدی به نقل از سازمان فرهنگ و ارتباطات اسلامی، این دوره‌های آموزش زبان فارسی در دو بخش مقدماتی و پیشرفته در روزهای تعطیل پایانی هفته، شنبه و یکشنبه، دایر است و هر دوره شامل 40 جلسه دو ساعت خواهد بود که دانش‌آموزان نه تنها می‌توانند دستور زبان فارسی و واژگان را فرا بگیرند؛ بلکه با تاریخچه روابط دیرین دو کشور نیز آشنا می شوند.

تعداد زبان‌آموزان در سطح مبتدی 25 نفر و در گروه پیشرفته 7 نفر است که از زمان آغاز تا کنون 25 جلسه برای هر دو دوره تشکیل شده است.

همچنین در این دوره‌ها که با تدریس صادق باغفلکی برگزار می‌شود، از کتاب های جدید آموزش زبان فارسی بنیاد سعدی؛ «گام اول» برای دوره مقدماتی و کتا« مینا» برای دوره پیشرفته استفاده شده است.

یادآور می شود، سال گذشته توافقنامه دوجانبه آموزش زبان و ادب فارسی در دانشکده دکن پونا به امضای رییس خانه فرهنگ جمهوری اسلامی ایران در بمبئی و رییس دپارتمان زبان‌شناسی این دانشکده، رسید.

پایان خبر

چهارشنبه 13 تير 1397  10:46

 اخبار مرتبط
سه شنبه 2 خرداد 1396  |  امضای توافقنامه آموزش زبان فارسی با دانشکده دکن پونای هند
چهارشنبه 2 خرداد 1397  |  برگزاری دوره‌های زبان فارسی در دانشکده دکن هند
دوشنبه 26 شهريور 1397  |  اهدای گواهینامه پایان دوره مقدماتی زبان فارسی در پونای هند
آخرين تاريخ بازديد : چهارشنبه 28 شهريور 1397  19:33:15
تعداد بازديد از اين خبر : 1792
کدخبر : 1761

کليد واژه هاي مرتبط : پونا  ;