|
نوع خبر 
 
 
پایان سومین دوره آموزش زبان فارسی در ونزوئلا
سومین دوره آموزش زبان فارسی با همکاری رایزنی فرهنگی جمهوری اسلامی ایران و بنیاد سعدی در دانشگاه بولیواریانای کاراکاس به پایان رسید.
پایان سومین دوره آموزش زبان فارسی در ونزوئلا

سومین دوره آموزش زبان فارسی با همکاری رایزنی فرهنگی جمهوری اسلامی ایران و بنیاد سعدی در دانشگاه بولیواریانای کاراکاس به پایان رسید.

به گزارش روابط عمومی سازمان فرهنگ و ارتباطات اسلامی، آیین اختتامیه سومین دوره آموزش زبان فارسی، 31 خردادماه، با حضور حسین میرزایی، رایزن فرهنگی جمهوری اسلامی ایران، دانشجویان و استادان زبان فارسی در محل دانشگاه بولیواریانای کاراکاس برگزار شد.

میرزایی در سخنانی در این مراسم، برگزاری این دوره را شروعی برای همکاری‌های بیشتر در زمینه دوره‌های تکمیلی زبان فارسی و همچنین، دوره‌های ایران‌شناسی در این دانشگاه عنوان کرد.

رایزن فرهنگی کشورمان افزود: آشنایی با زبان و ادبیات فارسی مقدمه‌ای است برای آشنایی با جهان ایرانی و فرهنگ و تمدن ایران زمین که بدون تردید این جهان بسیار فراتر از مرزهای جغرافیایی کنونی ترسیم شده توسط دولت‌هاست.

وی همچنین گفت: سومین دوره آموزش زبان فارسی (سطح مقدماتی) با حضور خانم مانیا ابراهیمی، مدرس زبان فارسی این دوره از ایرانیان مقیم ونزوئلا در دانشگاه بولیواریانای کاراکاس به مدت سه ماه متوالی برگزار شد. متن درسی در نظرگرفته شده، کتاب‌های «گام اول» تألیف  بنیاد سعدی و «آموزش زبان فارسی» به نگارش صفار مقدم بود.

گفتنی است، دوره جدید آموزش زبان فارسی از اواسط هفته جاری در دو سطح مبتدی برای نوآموزان و متوسط برای دانشجویان در دانشگاه مذکور برگزار خواهد شد.

پایان خبر

دوشنبه 4 تير 1397  17:8

 اخبار مرتبط
شنبه 18 آذر 1396  |  بزرگداشت میلاد دو پیامبر و جشن پایان دوره زبان آموزان فارسی در کاراکاس
دوشنبه 8 آبان 1396  |  شروع دومین دوره آموزش زبان فارسی در دانشگاه بولیواریانای کاراکاس
شنبه 14 بهمن 1396  |  افزایش فارسی آموزان در ونزوئلا با تلاش های سفارت ایران
دوشنبه 25 تير 1397  |  آغاز دوره جدید آموزش زبان فارسی در دانشگاه بولیواری ونزوئلا
آخرين تاريخ بازديد : چهارشنبه 28 شهريور 1397  17:17:55
تعداد بازديد از اين خبر : 992
کدخبر : 1743

کليد واژه هاي مرتبط : کاراکاس  ;