|
نوع خبر 
 
 
آموزش زبان فارسی در دانشگاه مریدای ونزوئلا
رایزن فرهنگی کشورمان و نماینده بنیادس عدی در دیدار با مدیر بخش زبان‌های خارجی دانشکده آموزش و علوم انسانی دانشگاه مریدای ونزوئلا از آغاز دوره‌های آموزش زبان فارسی در این دانشگاه خبر داد.
آموزش زبان فارسی در دانشگاه مریدای ونزوئلا

به گزارش روابط عمومی بنیاد سعدی به نقل از سازمان فرهنگ و ارتباطات اسلامی، حسین میرزایی‌ونی، رایزن فرهنگی جمهوری اسلامی ایران در ونزوئلا و نماینده بنیاد سعدی، 25 اسفندماه به منظور توسعه و ترویج زبان فارسی و راه‌اندازی دوره‌های آموزش زبان فارسی در دانشگاه‌ها و مراکز فرهنگی ونزوئلا، با خانم گره گوریا آنتونیو کتی، مدیر بخش زبان‌های خارجی دانشکده آموزش و علوم انسانی دانشگاه مریدای ونزوئلا در محل سفارت جمهوری اسلامی ایران، دیدار و گفت‌وگو کرد.

در این دیدار زمینه‌های امکان آموزش زبان و ادبیات فارسی در این دانشگاه مورد بررسی قرار گرفت و مقرر شد یکی از ایرانیان مقیم شهر مریدا به عنوان مدرس این دوره به دانشگاه معرفی شود تا از اوایل ماه آوریل، این دوره راه‌اندازی شود.

گفتنی است شهر مریدا یکی از قطب‌های فرهنگی و دانشگاهی ونزوئلا محسوب می‌شود که  حدود 600 کیلومتر از کاراکاس فاصله دارد. بُعد مسافت و ناامنی جاده‌ها و مسیرهای ونزوئلا یکی از دلایل عدم امکان ارتباط مناسب و مطلوب نمایندگی در اجرای برنامه‌های فرهنگی در شهر مذکور محسوب می‌شود.

پایان خبر

يکشنبه 27 اسفند 1396  9:0

 اخبار مرتبط
شنبه 27 خرداد 1396  |  پخش برنامه «فارسی صحبت کنیم» از تلویزیون ونزوئلا
دوشنبه 29 خرداد 1396  |  آموزش زبان فارسی در تلویزیون ونزوئلا
چهارشنبه 20 ارديبهشت 1396  |  آموزش زبان فارسی از تلویزیون ونزوئلا پخش می‌شود
دوشنبه 22 خرداد 1396  |  راه اندازی مجدد آموزش زبان فارسی در دانشگاه بولیواری ونزوئلا
آخرين تاريخ بازديد : چهارشنبه 28 شهريور 1397  4:37:52
تعداد بازديد از اين خبر : 594
کدخبر : 1610

کليد واژه هاي مرتبط : ونزوئلا  ;