|
نوع خبر 
 
 
مراسم پایان دوره زبان آموزان فارسی در بغداد برگزار شد
مراسم پایان دوره آموزش زبان فارسی برای زبان آموزان مرکز فرهنگی جمهوری اسلامی ایران در بغداد برگزار شد و طی آن زبان آموزان به رسم یادبود لوح نمادین را به مرکز فرهنگی کشورمان اهدا کردند .
مراسم  پایان دوره زبان آموزان فارسی در بغداد برگزار شد

مراسم پایان دوره آموزش زبان فارسی برای زبان آموزان مرکز فرهنگی جمهوری اسلامی ایران در بغداد برگزار  شد و طی آن زبان آموزان به رسم یادبود لوح نمادین را به مرکز فرهنگی کشورمان اهدا کردند .

به گزارش روابط عمومی بنیاد سعدی، در این مراسم، اسلامی  مسئول بخش زبان فاسی رایزنی فرهنگی جمهوری اسلامی ایران در بغداد ضمن برشمردن شرایط و نحوه آموزش زبان فارسی گفت: سه مرکز آموزش زبان فارسی در بغداد زیر نظر رایزنی فرهنگی کشورمان فعال بوده و زبان آموزان زیادی تاکنون سه سطح آموزشی یعنی ابتدایی ، میانی و پیشرفته را به پایان رسانده اند.

وی افزود: آموزش زبان فارسی در مرکز فرهنگی کشورمان در بغداد بر اساس روش و منابع آموزشی مرکز آموزش زبان فارسی دانشگاه فردوسی مشهد به زبان آموزان آموزش داده می شود و تمامی زبان آموزان موظفند هر یک از سطوح را با کسب نمره قبولی طی نمایند تا وارد سطح بعدی گردند و بعد از اتمام دوره به تمامی زبان آموزان گواهی پایان دوره فشرده شش ماهه اعطاء می شود.

شایان ذکر است ابتکار این دوره از دانشجویان در تهیه لوح به زبان فارسی و اهدای آن به مرکز فرهنگی جمهوری اسلامی ایران در بغداد، نشان از علاقه فراگیران به حفظ ارتباط با زبان فارسی دارد.

پایان خبر

شنبه 19 اسفند 1396  15:49

 اخبار مرتبط
چهارشنبه 27 بهمن 1395  |  آموزش زبان فارسی در دانشگاه سلیمانیه بغداد
شنبه 13 خرداد 1396  |  آغاز دوره آموزش زبان فارسی در استان واسط عراق
شنبه 1 خرداد 1395  |  برگزاری دوازدهمین دوره آموزش زبان فارسی در بغداد
سه شنبه 25 مهر 1396  |  سومین جلسه علمی انجمن مترجمان زبان عربی و فارسی در بغداد برگزار شد
آخرين تاريخ بازديد : جمعه 30 شهريور 1397  23:30:5
تعداد بازديد از اين خبر : 582
کدخبر : 1600

کليد واژه هاي مرتبط : بغداد  ;