|
نوع خبر 
 
 
آغاز دوره‌ دانش‌افزایی زبان فارسی در کویته
دوره‌ دانش‌افزایی زبان فارسی و شیوه‌های نوین تدریس در علوم پایه و روان‌شناسی کودک با همکاری خانه فرهنگ ایران در کویته، آغاز شد.
آغاز دوره‌ دانش‌افزایی زبان فارسی در کویته

به گزارش روابط عمومی بنیاد سعدی به نقل از سازمان فرهنگ و ارتباطات اسلامی، آیین افتتاحیه دوره‌ دانش‌افزایی زبان فارسی و شیوه‌های نوین تدریس در علوم پایه و روان‌شناسی کودک با حضور کوروش عقدایی، وابسته و مسئول خانه فرهنگ ایران در کویته، صیدی، مدیر مجتمع مدارس ایران، دبیران مدرسه والفجر (اعزامی از ایران) به عنوان مدرسین دوره، معلمین مجتمع مدارس ایران در کویته در محل سالن همایش دبیرستان الزهرا (س) برگزار شد.

این مراسم با تلاوت آیاتی چند از کلام‌الله‌مجید توسط میرزایی، قاری قرآن کریم آغاز شد و با سخنان صیدی، مدیر مجتمع مدارس ایران در خصوص ضرورت توجه و اهمیت به نیروی انسانی به عنوان مهمترین منبع در تحقق اهداف سازمانی و توسعه همه جانبه، ادامه یافت.

بنابر اعلام این خبر، دوره‌ دانش‌افزایی زبان فارسی و شیوه‌های نوین تدریس در علوم پایه و روان‌شناسی کودک طی روزهای یکشنبه‌ برگزار می‌شود و در پایان دوره به کسانیکه حد نصاب نمره قبولی در آزمون پایانی را دریافت کنند، گواهی ضمن خدمت ارایه می‌شود.

پایان خبر

چهارشنبه 10 آبان 1396  14:50

 اخبار مرتبط
دوشنبه 3 آبان 1395  |  آغاز دوره دانش‌افزایی زبان فارسی در کویته
آخرين تاريخ بازديد : چهارشنبه 27 تير 1397  15:29:20
تعداد بازديد از اين خبر : 924
کدخبر : 1352

کليد واژه هاي مرتبط : کویته  ;