|
نوع خبر 
 
 
پایان دوره تابستانه آموزش زبان فارسی در عشق‌آباد
کلاس‌های آموزش زبان فارسی ویژه تابستان با برگزاری آزمون کتبی و شفاهی به همت رایزنی فرهنگی جمهوری اسلامی ایران در عشق‌آباد، پایان یافت.
پایان دوره تابستانه آموزش زبان فارسی در عشق‌آباد

کلاس‌های آموزش زبان فارسی ویژه تابستان با برگزاری آزمون کتبی و شفاهی به همت رایزنی فرهنگی جمهوری اسلامی ایران در عشق‌آباد، پایان یافت.

به گزارش روابط عمومی بنیاد سعدی به نقل از سازمان فرهنگ و ارتباطات اسلامی، آزمون پایان دوره تابستان کلاس‌های آموزش زبان فارسی، 23 شهریور به همت رایزنی فرهنگی جمهوری اسلامی ایران و نمایندگی بنیاد سعدی در محل رایزنی فرهنگی کشورمان در عشق‌آباد، برگزار شد.

فارسی‌آموزان در این دوره‌ ضمن یادگرفتن الفبای زبان فارسی، اعداد، واژه‌ها، جمله‌بندی‌های ساده، افعال، اعداد شمارشی و ترتیبی، دستور زبان فارسی نیز، متون ادبی شعر و نثر را در سطوح مقدماتی، متوسطه، پیشرفته و عالی آموزش دیدند.

همچنین، در خصوص زبان گفتاری و مکالمات روزمره نیز به صورت شنیداری و تصویری در تمرینات عملی شرکت کردند.

در طول دوره علاوه بر کلاس‌های جاری، نمایش فیلم، امتحان میان ترم کتبی و شفاهی، آزمون امتحان جامع، دوره دانش‌افزایی برای معلمان و ارایه مقاله و شعرخوانی در مناسبت‌های مختلف از سوی معلمان و فارسی‌آموزان از مجموعه برنامه‌های فارسی‌آموزان و معلمان بوده است.

فارسی‌آموزان، آموزش‌های تخصصی و تکمیلی خود را مانند آیین نگارش، ترجمه همزمان و ... را در دوره‌های ترجمه فرا می‌گیرند و مواد امتحانی بر اساس متون و فصول ارایه شده، آماده و جهت پاسخگویی در اختیار فارسی‌آموزان قرار می‌گیرد.

گفتنی است، فارسی‌آموزان در آزمون کتبی و شفاهی شرکت کردند و قبول‌شدگان در آزمون‌های دوره در کلاس‌های بالاتر که از مهرماه شروع خواهد شد، حضور خواهند یافت.

پایان خبر

چهارشنبه 29 شهريور 1396  10:42

 اخبار مرتبط
يکشنبه 20 فروردين 1396  |  برگزاری المپیاد زبان فارسی در ۱۰ کشور در سال ۹۶
چهارشنبه 29 شهريور 1396  |  پایان دوره تابستانه آموزش زبان فارسی در عشق‌آباد
شنبه 9 دى 1396  |  آغاز دوره زمستانی آموزش زبان فارسی در عشق آباد
دوشنبه 28 اسفند 1396  |  برگزاری امتحانات پایان‌دوره زمستان کلاس‌های زبان فارسی در عشق‌آباد
آخرين تاريخ بازديد : سه شنبه 27 شهريور 1397  23:49:51
تعداد بازديد از اين خبر : 1501
کدخبر : 1291

کليد واژه هاي مرتبط : عشق آباد  ;  ترکمنستان  ;