|
نوع خبر 
 
نگاهی به وضعیت زبان فارسی در هند؛
 بارقه‌های امید فارسی در هند، توجه مردم هندوستان به ادبیات دفاع مقدس در سال‌های اخیر
خبرگزاری تسنیم با بهره گیری از «شناخت نامه زبان فارسی در جهان» ، که به کوشش معاونت بین الملل بنیاد سعدی تهیه شده است ، گزارشی از وضعیت زبان فارسی در هند منتشر ساخته است که در ادامه می خوانید:
سه شنبه 27 تير 1396  16:17
 دمی با ستاره سپهر سخن، «صائب تبریزی»
به گزارش روابط عمومی بنیاد سعدی، «سیدجواد جلالی کیاسری» وابسته فرهنگی ایران در آلماتی قزاقستان در یادداشتی برای خبرگزاری مهر، به بررسی شعر و کارنامه ادبی «صائب تبریزی»، از بزرگان دانش و فرهنگ ایران زمین در قرون گذشته پرداخته است. متن این یادداشت در زیر از نظر مخاطبان می‌گذرد:
شنبه 24 تير 1396  14:8
فارسی‌آموزان ٤٤ کشور دنیا به تماشای کاخ سعدآباد نشستند؛
 روایت مسحوران - فارسی‌آموز روس بعد از بازدیدِ سعدآباد: مجذوب فرش‌های ایرانی شدم
روزنامه شهروند در تاریخ 20 تیر ماه، گزارش ومصاحبه ای اختصاصی از بازدید فارسی آموزان هشتاد و چهارمین دوره دانش افزایی زبان فارسی در صفحه فرهنگ و هنر خود(12) منتشر ساخته است. این گزارش توسط مرتضی قهرمانی تهیه شده است. شرح کامل گزارش را در ادامه می خوانید:
چهارشنبه 21 تير 1396  11:12
 آشنایی با روند آموزش و فراگیری زبان فارسی در سوریه
خبرگزاری تسنیم، با استفاده از «شناخت نامه زبان فارسی در جهان» که توسط معاونت بین الملل بنیاد سعدی تهیه شده است، گزارشی از روند آموزش و فراگیری زبان فارسی در سوریه منتشر کرده است. در این گزارش وضعیت زبان فارسی در سوریه با وجود نا آرامی های اخیر و حضور داعش مثبت ارزیابی شده است. شرح گزارش را در ادامه می خوانید
سه شنبه 20 تير 1396  13:26
گزارشی از وضعیت آموزش فارسی در انگلستان ؛
 تنفس زبان فارسی در مهمترین دانشگاه‌های بریتانیا
سرویس فرهنگی خبرگزاری تسنیم، بر اساس سند «شناخت نامه زبان فارسی در جهان» بنیاد سعدی، که به کوشش معاونت بین الملل این نهاد تدوین شده است، گزارش مفصلی از وضعیت زبان فارسی در انگلستان تنظیم کرده است که در ادامه می خوانید
يکشنبه 18 تير 1396  19:17
8 9 10 11 12 13
 نتایج 40 - 45 از تعداد 115  خبر