|
نوع خبر 
 
خبرگزاری جمهوری اسلامی ایران - ایرنا
 حداد عادل: گسترش زبان فارسی در هند به حمایت بیشتری نیاز دارد
رئیس بنیاد سعدی، گسترش زبان فارسی در هند متناسب با واقعیات را نیازمند سرمایه گذاری و حمایت بیشتر ایران و هند دانست و تصریح کرد با برنامه ریزی،اختصاص بیشتر بودجه و اعزام استاد می توان به رونق زبان فارسی در این کشور کمک کر
سه شنبه 10 اسفند 1395  14:22
نخستین گردهمایی فارسی‌آموزان ژاپنی برگزار شد.
 زبان فارسی زمینه‌ای برای گسترش روابط میان ایران و ژاپن است
فرهاد پالیزدار، سرپرست رایزنی فرهنگی ایران در ژاپن در نخستین گردهمایی فارسی‌آموزان این کشور گفت: یادگیری زبان فارسی می‌تواند زمینه‌ای برای آشنایی بیشتر همه علاقه‌مندان به روابط دو ملت ایران و ژاپن باشد و فرصتی فراهم شود برای قدردانی از کسانی که در این راه کوشش می‌کنند.
چهارشنبه 4 اسفند 1395  13:9
خبرگزاری جمهوری اسلامی ایران(ایرنا)
 حداد عادل:فراگیری زبان فارسی زمینه ساز آشنایی با یک هزار سال اندیشه مسلمان ایرانی است
دکتر«غلامعلی حداد عادل»رییس رئیس بنیاد سعدی در دیدار با فارسی آموزان لبنانی تاکید کرد که فراگیری زبان فارسی زمینه ساز آشنایی با یک هزار سال اندیشه و فکر مسلمان ایرانی و تقویت پیوندها و تحکیم روابط دو ملت دوست و برادر ایران و لبنان است.
شنبه 16 بهمن 1395  12:53
خبرگزاری دانشجویان ایران- ایسنا؛
 این‌جا «بازار کار زبان فارسی» داغ است
موضوع پناهجویان و مهاجران به اروپا که در پشت دیوارهای بلند اتحادیه اروپا، در صربستان متوقف شده‌اند، بازار کار زبان فارسی را در آن‌جا داغ کرده است.
شنبه 9 بهمن 1395  15:19
روزنامه همشهری؛
 می‌خواهم مثل بلبل فارسی صحبت کنم
روزنامه همشهری در روز یکشنبه 12 دی ماه 1395، گفت و گویی با «خاویر ارناندز» اسپانیایی که در حال تحصیل در مقطع دکتری زبان و ادبیات فارسی است و دو مدرک فوق لیسانس در رشته فیزیک هسته ای و رشته اسلام شناسی دارد، منتشر کرد.
سه شنبه 14 دى 1395  13:28
8 9 10 11 12 13
 نتایج 40 - 45 از تعداد 90  خبر