|
نوع خبر 
 
 کرسی زبان فارسی در مالزی راه اندازی شد
کوالالامپور- ایرنا - کرسی زبان فارسی با اعزام یک استاد زبان از ایران و استقرار وی در دانشگاه یو.پی.ام مالزی آغاز به کار کرد و از این پس زبان فارسی در کنار سایر زبان های رایج در برخی از مهمترین دانشگاه های این کشور، تدریس خواهد شد.
يکشنبه 15 اسفند 1395  14:47
 زبان فارسی در فهرست 10 زبان قدیمی دنیا قرار گرفت
به گزارش روابط عمومی بنیاد سعدی به نقل از خبرگزاری فارس، مجله بین‌المللی «کالچر» در گزارش اخیر خود عنوان کرد، زبان فارسی جز 10 زبان قدیمی دنیا قرار دارد که تاکنون علاوه بر حفظ شاکله خود در مناطق وسیعی از دنیا گسترش یافته است.
شنبه 14 اسفند 1395  14:32
خبرگزاری جمهوری اسلامی ایران - ایرنا
 حداد عادل: گسترش زبان فارسی در هند به حمایت بیشتری نیاز دارد
رئیس بنیاد سعدی، گسترش زبان فارسی در هند متناسب با واقعیات را نیازمند سرمایه گذاری و حمایت بیشتر ایران و هند دانست و تصریح کرد با برنامه ریزی،اختصاص بیشتر بودجه و اعزام استاد می توان به رونق زبان فارسی در این کشور کمک کر
سه شنبه 10 اسفند 1395  14:22
نخستین گردهمایی فارسی‌آموزان ژاپنی برگزار شد.
 زبان فارسی زمینه‌ای برای گسترش روابط میان ایران و ژاپن است
فرهاد پالیزدار، سرپرست رایزنی فرهنگی ایران در ژاپن در نخستین گردهمایی فارسی‌آموزان این کشور گفت: یادگیری زبان فارسی می‌تواند زمینه‌ای برای آشنایی بیشتر همه علاقه‌مندان به روابط دو ملت ایران و ژاپن باشد و فرصتی فراهم شود برای قدردانی از کسانی که در این راه کوشش می‌کنند.
چهارشنبه 4 اسفند 1395  13:9
خبرگزاری جمهوری اسلامی ایران(ایرنا)
 حداد عادل:فراگیری زبان فارسی زمینه ساز آشنایی با یک هزار سال اندیشه مسلمان ایرانی است
دکتر«غلامعلی حداد عادل»رییس رئیس بنیاد سعدی در دیدار با فارسی آموزان لبنانی تاکید کرد که فراگیری زبان فارسی زمینه ساز آشنایی با یک هزار سال اندیشه و فکر مسلمان ایرانی و تقویت پیوندها و تحکیم روابط دو ملت دوست و برادر ایران و لبنان است.
شنبه 16 بهمن 1395  12:53
3 4 5 6 7 8
 نتایج 15 - 20 از تعداد 70  خبر