|
نوع خبر 
 
گزارش اختصاصی تسنیم از وضعیت زبان فارسی در سوئد؛
 چرا زبان فارسی به عنوان یک زبان مرده در کشورهای اسکاندیناوی تدریس می‌شد؟
خبرگزاری تسنیم با استفاده از «شناخت نامه زبان فارسی در جهان» که توسط معاونت امور بین الملل بنیاد سعدی تالیف شده است؛ گزارش از وضعیت زبان فارسی در کشور سوئد تهیه کرده است که در ادامه می خواند:
شنبه 11 آذر 1396  11:58
 چرا و چطور خارجی‌ها فارسی یاد می‌گیرند؟
روزنامه آسمان آبی، در تاریخ سه شنبه 30 آبان ماه، به کمک محتوایی که بنیاد سعدی در اختیارش قرار داده، پرونده ای در خصوص آموزش زبان فارسی در جهان منتشر ساخته است. یکی از این مطالب، یادداشت سعید صفری، استاد اعزامی بنیاد سعدی در دانشگاه بلگراد است که با نگاهی اجمالی به مسائل آموزش زبان فارسی برای غیر فارسی زبانان و علت تمایل آنها به یادگیری این زبان پرداخته است. این گزارش را در ادامه می خوانید:
سه شنبه 30 آبان 1396  10:37
گزارش اختصاصی تسنیم از وضعیت زبان فارسی در کشور لبنان؛
 غفلت از ظرفیت‌های بالقوه لبنان برای آموزش"زبان فارسی"
خبرگزاری تسنیم با استفاده از «شناخت نامه زبان فارسی در جهان» که توسط معاونت امور بین الملل بنیاد سعدی تهیه شده است، گزارشی مفصل از وضعیت زبان فارسی در لبنان منتشر ساخته است که در ادامه می خوانید:
دوشنبه 29 آبان 1396  14:4
گزارش اختصاصی تسنیم از وضعیت آموزش زبان فارسی در آلمان؛
 جمعیت نیم میلیون نفری فارسی زبانان در آلمان-رسمی شدن فارسی در مدارس ژرمن‌ها
خبرگزاری تسنیم با استفاده از «شناخت نامه زبان فارسی در جهان» که توسط معاونت امور بین الملل بنیاد سعدی تالیف شده است، گزارشی اختصاصی از وضعیت آموزش زبان فارسی در آلمان منتشر کرده است که شرح کامل آن را در ادامه می خوانید:
چهارشنبه 24 آبان 1396  10:51
گزارش اختصاصی تسنیم از وضعیت زبان فارسی در فرانسه؛
 ۴ قرن آموزش زبان فارسی در عروس شهرهای جهان
خبرگزاری تسنیم، با استفاده از «شناخت نامه زبان فارسی در جهان» که توسط معاونت بین الملل بنیاد سعدی تالیف شده است، گزارشی از وضعیت زبان فارسی در کشور فرانسه تهیه کرده است. این گزارش را در ادامه می خوانید:
دوشنبه 22 آبان 1396  13:45
2 3 4 5 6 7
 نتایج 10 - 15 از تعداد 115  خبر