|
نوع خبر 
 
بازدید از چهل‌ستون، میدان امام و مسجد شیخ لطف‌الله؛
 فارسی‌آموزان رو در رو با شاهکار‌های معماری جهان تصویر
در ادامه برنامه‌های فرهنگی دوره دانش افزایی زبان و ادبیات فارسی، فارسی‌آموزان از چهل ستون، میدان امام (نقش جهان) و مسجد شیخ لطف‌الله بازدید کردند. پس از بازدید از این اماکن تاریخی از بخش‌های مختلف بازار سنتی اصفهان نیز خرید کردند.
يکشنبه 7 شهريور 1395  11:24
استاد زبان فارسی اهل کشور روسیه؛
 رانندگی خاطره‌انگیز در تهران
«اولگا» استاد زبان فارسی در دانشگاه روسیه جدید، از دانشگاه خاورشناسی مسکو در رشته زبان شناسی موفق به اخذ دکترا شده است و سپس دو سالی در دانشگاه روابط دیپلماتیک در مقطع کارشناسی ارشد در رشته‌ی اقتصاد بین‌الملل تحصیل کرده است.
يکشنبه 7 شهريور 1395  10:56
همراه با فارسی‌آموزان در اصفهان؛
 وقتی دانشجویان ارمنی در کلیسای وانک، گریستند
فارسی‌آموزان در قالب سفر فرهنگی- تفریحی سه روزه به اصفهان، از کلیسای وانک این شهر بازدید کردند. در این بازدید، دختران فارسی‌آموز ارمنی، با مشاهده غرفه نسل‌کشی ارامنه در موزه کلیسا، یکدیگر را در آغوش گرفته و با گریه، سرود ملی ارمنستان را خواندند.
يکشنبه 7 شهريور 1395  10:28
در دومین روز سفر فارسی آموزان به اصفهان صورت گرفت؛
 بازدید از مسجد جامع و میدان امام علی (ع) تصویر
فارسی‌آموزان در دومین روز سفر به اصفهان از مسجد جامع استان اصفهان واقع در شمال شرق این استان و کنار میدان کهنه، بازدید کردند. در ادامه این بازدید آن‌ها به تماشای میدان امام‌علی (ع) پرداختند و از نزدیک با یکی دیگر از ابنیه‌های تاریخی این استان آشنا شدند.
يکشنبه 7 شهريور 1395  10:4
فارسی‌آموز ارمنستانی؛
 دوستی ۴ هزار ساله‌ی ایرانی ها و ارمنی‌ها
«هراچیا هاکوپیان» ۲۳ ساله، یکی از ۱۸ نفری است که از کشور ارمنستان به ایران آمده است. او در حال حاضر دانشجوی رشته ایران‌شناسی در مقطع فوق لیسانس است.
يکشنبه 7 شهريور 1395  9:41
71 72 73 74 75 76
 نتایج 355 - 360 از تعداد 565  خبر